Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek hogy tetszene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek hogy tetszene, ha a srác akivel ismerkedtek (és néha elvinne autóval valahova) dinamikusan, nagyon sportosan vezet általában? Tetszene vagy megijednétek?

Figyelt kérdés
Nem vadállatságról van szó meg veszélyes vezetésről, csak afféle lendületes gyorsulás, dinamizmus.
2013. júl. 22. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
csak amíg nem b*ssza fel a kékeket, jah és, ha nem ivott:D
2013. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Dinamikusan KELL vezetni,sportosan meg a versenypályán.

Amire te gondolsz sztem a na mikor tekeredünk fel a fára stílus.

2013. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2-es sztem te nem lány vagy? Hozzájuk szólna a kérdés :)
2013. júl. 22. 18:30
 4/14 anonim ***** válasza:

Tök nem érdekel, a lényeg hogy ne halljak meg mellette, vagy ne legyek örökre nyomorék egy baleset folytán.

Én kifejezetten szeretem a "száguldást"

2013. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Vicc...vagy:/


"Tipikus discos baleset"


Én is szoktam vadulni kocsikkal, sőtt van 900 CBR-em is, de csak akkor mikor egyedűl vagyok, más testi épségét soha nem veszélyeztetném!!


Amiről te beszélsz, az a vagánykodás, és felvágás, aminek 90%-a akácfa szokott lenni.

2013. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
viszont akkor sem fogalmazol pontosan,ja és persze más életével is játszol!
2013. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4es vagyok: még hozzá tenném, hogy az is fontos, hogy más testi épségét se veszélyeztesse.
2013. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Félreértitek srácok...nem a forgalomban történő közúti vezetésről beszélek, hanem józanul, nappal és kisebb településen, kevés forgalmú helyen dinamikusabban vezetni. KRESZ vizsgám 0 hibapontos lett anno, elsőre 0 hibás forgalmi vezetéssel.
2013. júl. 22. 18:38
 9/14 anonim ***** válasza:

szted ilyen helyen az úton lévő 'hibák' nem dobhatják meg az autót?

Plusz akk kb.0rutinod van.

Nem ide tartozik de hol vizsgáztál?

2013. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ja és az is közúti forgalomnak minősül.
2013. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!