Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek hogy tetszene,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek hogy tetszene, ha a srác akivel ismerkedtek (és néha elvinne autóval valahova) dinamikusan, nagyon sportosan vezet általában? Tetszene vagy megijednétek?

Figyelt kérdés
Nem vadállatságról van szó meg veszélyes vezetésről, csak afféle lendületes gyorsulás, dinamizmus.
2013. júl. 22. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Srác vagyok, de...


Többségüknek tetszik. Közúton lendületesen vezetek. Zárt pályán pedig mint egy állat (persze ha más nem ül az autóban, csak én). De mégis szakító ok volt ez az exeimnél.

Anno volt egy subaru imprezám, igaz közúti forgalomban nem használhattam. Exem soha nem ült benne. Egyszer megkért, hogy vigyem el egy körre versenytempóban. Beleegyeztem, beültettem, bekötöttem (5 pontos öv), sisak a fejére. Elmondtam neki, hogy benne van a pakliban a borulás is, de ne féljen, nem ész nélkül küldöm. Mondtam, hogy mit tegyen borulás esetén. Elindultunk, élvezte. Már majdnem a szakasz végére értünk, mikor egy kanyarba csontkeresztbe mentem be, de egy hatalmas vízmosás jött szembe. ebbe beleakadt a vezetőoldali mindkét kerék, majd 2 és fél levegőbeni fordulat után egy árokban landoltunk tetővel. Az autó be volt csövezve, gépkönyves, szóval nem sufnituning. Kérdeztem, hogy jól van-e, nem válaszolt, kicsit besokkolt. Kioldottam magam, kimásztam, majd kiszedtem őt is a kocsiból. Még a haja szála sem görbült meg, követte az utasításaimat, hogy borulásnál keze keresztben maga előtt, övet szorít és bármi történik, nem enged el. A szám fülig ért és csupa vér volt az azcom, mert elharaptam a nyelvem, valamiért kidugom kicsit, ha nagyon összpontosítok. Az amúgy is enyhe sokkhatásra még ráraktam neki azzal, hogy csupa véres arccal mosolygok és örülök, hogy mekkora adrenalin volt. Erre sírva fakadt, hozzám vágta a bukósisakot, majd mondta, hogy őrült, elmebeteg állat vagyok és elindult gyalog haza. Hívtam barátomat, hogy vigye haza, aztán jöjjön ki pár sráccal segíteni elvinni az autót. Az eset után több napig nem állt velem szóba, majd szakított velem az első beszélgetésünk alkalmával.


Szóval mindaddig nem gond nekik, míg ilyesmi meg nem történik. Én már borultam párszor autóval, nekem élmény volt, de neki sokk...

Ez van.

2013. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Siófokon volt a vizsga. Okok köcce.
2013. júl. 22. 18:50
 13/14 belbolyhocska ***** válasza:
Én élvezném. Ez az életem :) 19/L
2013. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem elég fura ha valaki a kocsiban sportol, mikor ott maximum a kormányt tekergeti de az meg szervós. Inkább idegbetegnek tűnik aki összevissza gyorsul meg csikorogtat.
2023. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!