Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom gyakran van otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósom gyakran van otthon meztelenül, még akkor is ha én is ott vagyok nála. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

A férjemnek ez teljesen normális, mert így nőtt fel. Szerintetek miért nem szégyenli magát előttem?

21 N


2013. szept. 1. 16:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

Vagy nem nála laktok? Az más.

Egyébként egyrészt azt csinál mindenki otthon, amit akar, másrészt vendégek előtt nem meztelenkedünk. A kérdés, hogy ő hív-e meg magához titeket, vagy csak úgy mentek, és ő mondjuk nem örül neki, és nem akarja emiatt megváltoztatni a szokásait arra az időre sem.


Anyáknál egybéknt vannak hasonlók. Az icipici fiacskájuk minden dolgát, így a párját is sajátjának kezelik. Ha elmenne felszólalni a Parlamentben a fia, akkor is simán ott lenne mellette, mert neki az a természetes.

2015. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
Hát azt nemtom, hogy normális-e, de én nem bánnám, ha anyósom előttem meztelenkedne :D szívesen megtekerném az öreglányt :D
2015. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nincs saját háza férjednek és anyuci pici fia? Sürgősen váljatok!
2015. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 mooti ***** válasza:

Semmi gond nincs ezzel. Ha meg zavar téges akkor figyelmesen kérd meg, hogy ilyenkor zavarban vagy.

Én naturistaként sokszor vagyom otthon meztelen, dolgozom a kertben. Ha az anyósom jön hozzánk és meglát úgy akkor már nem nem öltözöm fel. Ha ruhában vagyok valamiért és ilyenkor érkezik akkor pedig nem fogok levetkőzni amíg nálunk van. Ez egyszerű figyelmesség.

Eddig nem szólt, hogy zavarja.

Naturista férfi

jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!