Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Férfiak! Mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pirosalma4444 kérdése:

Fiúk! Férfiak! Mennyire zavar titeket ha egy nőnek narancs bőrös a lába vagy csikós?

Figyelt kérdés
Elundorít??? Légyszi.kort is irjatok..:D
2013. szept. 5. 22:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát, ha a pasikat ez zavarja, akkor jól beszopták, mert a nők 90%ának van narancsbőre kortól és testalkattól függetlenül.
2013. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10%
Ha a csikós csíkosat jelent, akkor nem zavar, az ellen nem tud tenni. A narancsbőr ellen viszont tudna, így az zavar.
2013. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ja, 24:D
2013. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Striás....és normális válaszokat hülyéből van.elég..-.-
2013. szept. 5. 22:19
 15/20 ASOT ***** válasza:
Attól függ mennyire erős.
2013. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem is nagyon igyekeznek megelőzni a kialakulását....

De a kérdésre válaszolva nekem személy szerint csak a nagyon narancsbőrös nem tetszik, de nem is tulajdonítok neki nagy jelentőséget, nem fog befolyásolni semmit a külsejéről alkotott képemen, vonzalmamon, csak lesz egy kis szépséghiba, amin átsiklik az ember, amúgy se sokszor látja :) de a csíkok nem zavarnak....de egyáltalán nem kizáró ok, ugyan úgy tetszene nem ábrándulnék ki ha ettől félsz, senki sem tökéletes mindenkin lehet vmi szépséghibát találni :)

2013. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi..:D
2013. szept. 5. 22:30
 18/20 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, a kérdező reakciója rám priviben: XD


Jobb dolgod nincs mind hogy.itt "viccelödj" am meg ha nem tudsz normálisát írni ak ink ne is írj...-.-

2013. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem elég sok csíkom van. Tini koromról. Narancsbőr is akad. Nagyon sokáig nem is mentem strandra.

De az eddigi 5 pasim közül, egyiküket sem zavarta soha.

Az 5. már lassan öt éve meg van és nem érdekli. Szeretünk együtt strandolni is.

24L

2013. szept. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy a striák csak minket nőket zavarnak. Mikor a kislányomat vártam szétrepedt a bőröm. Még most is erősen látszik, pedig már egy éves a kislányunk.

A párom soha nem mondott rá semmit, a szexuális életünkben sem látszik, hogy zavarnák a csíkok. Engem nagyon zavar, én undorítónak találom, de a párom szerintem észre se veszi, hacsak nem hívom fel rá külön a figyelmet. Egy barátnőm hasonló szituációban nem mert levetkőzni a párja előtt. Évekkel később elmesélte neki, hogy a csíkok miatt volt szégyellős, mire a párja közölte vele, hogy észre se vette a csíkokat.

2013. szept. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!