Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lány jelenleg friendzone-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány jelenleg friendzone-ba tett, attól még esetleg lehet nála esélyem? Persze azért barátkozni akar velem, de semmi mást!

Figyelt kérdés

14/f

És a lány az osztálytársam



2013. okt. 28. 21:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék hogy az egyik barátnője mondta utólag hogy főleg azért nem akar kapcsolatot , mert sokat kell tanulnia. És én amúgy abszolút nem vagyok csúnya , vagy buta sokak szerint! Igaz van rajtam egy kis felesleg , de az tényleg csak 1-2 kiló.
2013. okt. 29. 08:09
 12/13 anonim ***** válasza:
90%

21:50 : A friendzóne "baromságot" pont ti nők találtátok ki. Erre most meg "hagyjuk már"...önellentmondás FTW.

Te meg troll vagy. Kaptad is a mínuszt zsigerből.

2013. okt. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

a 21.50-es tényleg bunkó volt, kezdjük azzal, hogy senki sem csúnya, az egy dolog, hogy neked valaki nem tetszik, de lehet, hogy másnak igen, én se mondom, hogy nekem mindenki tetszik, de aki nem, arra se mondom, hogy ronda, sem semmi más sértőt

ellenben ha egy lány azt mondja egy fiúnak, legyenek csak barátok, akkor nagy a valószínűsége, hogy nem akar is nem is fog akarni tőle semmit, mert valakihez vagy vonzódik valaki, vagy nem, szerintem hülyeség, hogy ez idővel változhat... mert ennyi erővel bárki összejöhetne bárkivel, aztán majd úgyis kialakul valami, azért nem

viszont, ha csak a tanulás miatt nem akar kapcsolatot, az megint más

2013. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!