Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma össze vesztem a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma össze vesztem a barátnőmmel, és hát elég makacs és ki szeretnék vele békülni mert ő szakítani akar! De én nem akarok vele! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez esetben semmit. vagy lenyeled a békát és bocsánatot kérsz, még akkor is, ha nem neked kéne és nem érzed jogosnak. :) sokszor van ilyen egy kapcsolatban.
2013. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
békülőszex de jó keményen.
2013. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Moszuke ***** válasza:
100%

ha neked volt igazad ne nyeld le a békát hanem legyél férfi és állj ki magadért. ha hülye voltál kérj bocsánatot.

ha neked volt igazad és még is bocsánatot kérsz akkor csak idő kérdése és megint hiszti lesz.

talpra esett, stabil férfi kell a csaj mellé, nem 1 puhap*cs.

2013. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolod, hogy úgy jobban tudnánk válaszolni, ha leírtad volna a veszekedés tárgyát? Mert ez így semmi...

És tedd azt, hogy virágcsokor + bocsánatkérés és valami romantikus dolog. Persze ez függ attól hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt és főleg, mi volt a gond.

2013. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj mert óvis létre el keztünk játszani (felelsz vagy mersz-et) és az volt a feladatom hogy fogjam meg egy másik lány seggét utána meg az hogy adjak neki egy puszit,de én nem akartam csak ők erősködtek..... és most szakítani akar ezért! de az csak baráti puszi volt!
2013. okt. 30. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
HIHIHI !!!
2014. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!