Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elso szerelem tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso szerelem tenyleg sohasem mulik el?

Figyelt kérdés
Meg tavaly szeptemberben estem bele az uj osztalytarsamba elso latasra.Mar akkor is tudntam,hogy nem lesz belole semmi,de megis,mar akkor boldog voltam ha lattam ot.Aztan egyszer csak elkezdett megvaltozni minden,megkevesbe vett eszre,es egyszeruen egy olyan valaki lett,aki ha nem o lett volna,akkor mar egyenesen taszitott volna.De ettol meg ugyanugy szerettem,csak mar nem eppen voltam boldog,aztan jott a nyar,es mire visszamentunk a suliba,mar teljesen mas valaki volt mint egy evvel azelott,de en ugyanugy ereztem iranta.Meg tavaly nehanyszor mintha ugy tunt volna ,hogy lehet,hogy erdeklem,de ez is valtozott,bunko lett,ha nem is konkretan velem.Kb mar minden nap sirtam,es szenvedtem az egesztol.aztan egyszer csak elegem lett,es el akartam neki mondani,hogy szeretem,de arra se volt hajlando,hogy odajojjon,osszesen 5x szoltam neki,meg mar a haverja is aztan meg odajott,hogy na mi van,es akkor mar egy szot se birtam kinyogni.ez kb egy honapja volt,azota sulit valtottam(nem miatta) neki azota lett csaja.de ha ragondolok meg mindig ramjon a sirhatnek... Miert van ez igy?
2013. nov. 3. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
ó dehogynem... csak idő és egy másik ember kell hozzá aki még szuperebb mint az 1. volt
2013. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehpgy nem múlik el! Figyelj, nem cikizlek, de hidd el, van egy olyan kategória hogy tini-rinya.

Csak ne kapaszkodj belé, csakazértis módon! Sokan direktben nem akarnak továbblépni.... Csak mert lusták és szeretnek szomorkodni......komolyan. Meg... őő nincs jobb dolguk. Foglalkozz mással. Lehet túl unalmas az életed. Pörgesd fel!

Majd ha 1-2 ilyenen túlleszel, észre fogod venni, hogy igen is, el lehet felejteni olyat is, akibe rég szerelmes voltál!

Ha másért nem, akkor azért, mert idővel sokat változnak az emberek (jobban mint amiről írtál), és majd rájössz, hogy már nem is olyan, amilyennek beleszerettél, vaagy, te leszel érettebb, te fogod másként szemlélni a világot, és rájössz, hogy nem is olyan jó pasi ő!

Komolyan keress más elfoglaltságot!

2013. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elmúlik
2013. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az első szerelemre addig emlékszel, míg nem jön egy másik nagyon nagy szerelem. onnantól azon nem tudsz túllépni évekig
2013. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha nem múlik el :/ Legalább is az emlék. Előbb vagy inkább utóbb jöhet más aki segíthet. Van egy olyan nagy igazság, hogy a megsebzett szívet csak a szeretet gyógyíthatja. Nekem is nemrég lett vége az első kapcsolatomnak ami nagyon komoly volt ma sírtam az utcán sírtam a vonaton sírtam itthon. Persze nyilvános helyen úgy, hogy ne lássák. És nagyon fáj, de szükségem van egy új kapcsolatra mert szí szeretet nélkül meghalok. Lehet az új nem lesz olyan jó stb de egy idő után a régi feledésbe merül háttérbe szorul és meg is feledkezhetsz róla de sok év után is előjöhet ha elég komoly szerelem volt.
2013. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én túlléptem rajta.És most az első szerelmem olyan mintha a kicsöcsém lenne:)
2013. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!