Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt múlik el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt múlik el a viszonzatlan szerelem?

Figyelt kérdés

Mikor próbálhatok meg keresni végre egy viszonzottat? :c


F


2013. nov. 11. 05:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő. Valakinek alapból nincs ilyen, más kiheveri egy óra alatt amíg megint másoknak napok/hónapok/évek kellenek hozzá.

Ez csak rajtad áll vagy bukik.

2013. nov. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól füg hogy mennyire szeretted ès hogy most milyen a viszonyotok pl barát nomeg menyiszert találkoztok
2013. nov. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy,ha fiatal és jársz bulizni akkor hamar,mert van utánpótlás.
2013. nov. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában addig tart, ameddig élteted magadban.
2013. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem múlt el, pedig 7 évvel ezelőtt volt, fél évig tartott a baráti kapcsolatunk, utána elköltözött az országból és soha többé nem láttam, de még facebookon sem ismerősöm. Azóta volt már több párkapcsolatom is, de még mindig őt szeretem. Pedig nem gondolok rá rendszeresen, és főleg nem rágódom rajta. :(
2013. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2. Barát, és nehezen lenne megoldható, hogy véletlenül se fussak össze vele. :D
2013. nov. 11. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!