Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon furcsa helyzet. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa helyzet. Ti mit tennétek a helyemben? Nincs kinek elmondjam.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy titkos kapcsolatom.Erről még senki nem tud(mert nagyon friss, plusz elég nagy a korkülönbség kettőnk között, szóval nem mondtuk még senkinek).Tehát mindenki azt hiszi, hogy szingli vagyok.A főnököm most válik a férjétől, akivel én nagyon jóban vagyok, és aki az én barátom munkatársa.Az a helyzet, hogy a főnököm férje most írt egy üzit, amiben megkérdezte, hogy nincs-e kedvem meginni vele valamit valahol, és dumálni.A kérdésem az, hogy ti mit lépnétek a helyemben.Természetesen szívesen meginnék vele valamit, többről nem lehet szó, mivel én mást szeretek (de ezt ő nem tudja) de egyébként szívesen beszélgetnék vele, mert tudom, hogy nagyon nehéz időszakon megy át.Csak van egy pár dolog, amitől félek: 1., hogy ő azt hiszi, hogy ebből több is lehet 2.,kiderül, hogy találkoztam vele, és az emberek azt fogják hinni, hogy ez egy igazi randi volt, 3., az én pasim is megtudja, és rossz néven veszi.

Mit tegyek szerintetek?


2013. nov. 20. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ellene semmit se tenni : ez a sors a karma ! El kell fogadnod így az életet.
2013. nov. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg a pasidat mit szól ehhez.. szerinted elmenj-e... mond el neki ugyanezt amit nekünk... hogy szívesen meghallgatod mint barát mert jóban vagytok... de a háta mögött nem akartál elmenni nehogy félreértse... így nem lesz gond belőle a párod felé... honnét gondolod hogy mást is akar nem csak végre kiönteni a szívét valakinek?
2013. nov. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Van szád, ki tudod nyitni, meg tudod mondani neki, hogy pl. szívesen találkozol vele, de van valakid/nem akarsz komolyat.

2. Kiderül, és? Akkor mi lesz? Kinek mi köze hozzá, hogy te kivel találkozol, ne adj isten randizol?

3. Barátodnak is el tudod mondani.


Most komolyan, miért ilyen nehéz manapság kommunikálni, kinyitni a szánkat? Annyi párnak van ilyen problémája, olvasom itt a kérdéseket, hogy jaj, ez meg ez történt, és xy nem tudja, és jaj mi lesz, ha kiderül. A mai párok 90%-a elfelejti, hogy az ember szája nem csak az orális szexhez lett kitalálva, beszélni is lehet vele.

2013. nov. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A pasid elmondta a főnököd férjének, hogy szexeltetek és most a főnököd férje is bepróbálkozik.

;-)

2013. nov. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Zoli7754 ***** válasza:

Talán csak azért tűnik olyan "nagyon furcsának" a helyzet mert titkolózol.Ha nem titkolod a "titkos kapcsolatodat", illetve a gondolataidat érzéseidet az érintett emberekkel, akkor a "nagyon furcsa helyzet" azonnal megszűnik magától.:)

A titkolózás látod, mindig újabb és újabb "furcsa helyzeteket" hoz létre, és itt még nincs is vége.Nagyon szép hogy ezt megosztottad velünk, most oszd meg a gondolataidat érzéseidet azokkal is akik még inkább érintettek ebben a témában.

2013. nov. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem már az is épp elég furcsa, hogy a főnököm volt férjéről van szó...
2013. nov. 20. 09:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem mennék el. Nem is a pasid miatt. Meg nem is azért, mert a főnököd (volt) férje félreértheti, mert leállíthatod, ha így lenne. Hanem a főnököd miatt! Biztos nem esne neki jól, és lehet, hogy ez a munkára is kihatással lenne.

Ha viszont mégis találkozol vele, akkor ne titkold se a barátod, se a főnököd előtt, mert ha kiderül, akkor nehéz lesz kimagyarázni, hogy miért titkoltad, ha ez csak egy baráti beszélgetés volt.

2013. nov. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászóló megfogalmazta az én aggályaimat is.


1. Milyen hatással lenne a további karrieredre, ha a főnököd (exfeleség) megtudnám, hogy a férje találkára hívott, akár randi, akár nem randi?

A főnököd nőből van, és a női hiúság, tudod...

Szerintem nem venné jó néven, ha az exe máris másra hajtana, és ilyen rövid idő alatt túllépne rajta, ráadásul az egyik beosztottjáról van szó.


2. Attól félsz mi van, ha a pasid megtudja és rossz néven veszi. Szerintem alap dolog, hogy megtudja, méghozzá tőled, és mielőtt döntesz a találkáról. Elmondod, hogy csak barátok vagytok, mást nem akarsz tőle, és kikéred a véleményét. Ez egy új kapcsolat, nem árt tisztázni az ilyen dolgokat még az elején, sok későbbi kellemetlenségtől és csalódástól kíméled meg magad.

2013. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!