Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Komolyan ezen múlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Komolyan ezen múlik minden? :D

Figyelt kérdés

Most néztem meg A csúf igazság című filmet. Eddig is hallottam és olvastam dolgokat, de ez a film nyíltan kimondja mi kell férfiaknak. Tényleg a melleken és a seggen múlik minden? És azon hogy hogyan "mutogatja" őket a nő?

A filmben is, a pasi segít a nőnek barátot szerezni, ehhez push-up melltartót és szoros nadrágokat vesz neki..

Mindemellett én is tapasztalok ilyesmit, mert az osztályomban az összes fiú odavan az egyik barátnőmért. Csak azért, mert állandóan leggingsben jár, és mert szoros felsőket hord...(Ezt meg is mondták nekem! A lány amúgy nem túl szép arcra.) Így már értem.

Tényleg ezen múlik? Csakmert akkor sürgősen átlakítom a ruhatáramat....


2013. dec. 12. 21:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Baromság.

18f

2013. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
baromság...
2013. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Egy jó kefélésre biztos.
2013. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
utálom az ilyen elcsépelt fos filmeket amiben azt állítják, tudják mi az igazság. ezek mind csak bevételre gyúró filmek. Egy méhek titkos élete c Dakota Fanninggal százszor többet ér.
2013. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
63%
Nem elég dögösen öltözködni, ahhoz valami alak is kell azért.
2013. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
utálom az ilyen elcsépelt fos filmeket amiben azt állítják, tudják mi az igazság. ezek mind csak bevételre gyúró filmek. Egy méhek titkos élete c Dakota Fanninggal százszor többet ér.
2013. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
3%
Hát másotok úgysincs tehát nem értem mi olyan meglepő ezen.
2013. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

A figyelem felkeltéshez igen hozzá tartozik az, hogy itt-ott gömbölyödjenek a domborulatok :)

Garbóban, bokáig érő szoknyában elmennek melletted

2013. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
56%
Ha elhiszed amit egy ilyen filmben látsz, akkor neked tényleg csak az ilyen ruhák segítenek.
2013. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
természetesen ezen múlik. mi máson?? minden a külsőtől függ, nem jöttél még rá?? a csúnya lányok senkinek nem kellenek. a természet szelektál. mi nem fogunk tovább szaporodni.
2013. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!