Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Komolyan ezen múlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Komolyan ezen múlik minden? :D

Figyelt kérdés

Most néztem meg A csúf igazság című filmet. Eddig is hallottam és olvastam dolgokat, de ez a film nyíltan kimondja mi kell férfiaknak. Tényleg a melleken és a seggen múlik minden? És azon hogy hogyan "mutogatja" őket a nő?

A filmben is, a pasi segít a nőnek barátot szerezni, ehhez push-up melltartót és szoros nadrágokat vesz neki..

Mindemellett én is tapasztalok ilyesmit, mert az osztályomban az összes fiú odavan az egyik barátnőmért. Csak azért, mert állandóan leggingsben jár, és mert szoros felsőket hord...(Ezt meg is mondták nekem! A lány amúgy nem túl szép arcra.) Így már értem.

Tényleg ezen múlik? Csakmert akkor sürgősen átlakítom a ruhatáramat....


2013. dec. 12. 21:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy fontos szempont! De nem csak ezen múlik minden, nálam speciel az arc fontosabb mint a mell vagy a segg:) De egy ruhatár átalakítás sokat segíthet!! Figyelem felkeltésre tökéletes:)
2013. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Számomra azon, hogy mi van a fejedben, de sajnos legtöbben ilyen téren nulla teljesítménnyel bírnak, így marad a külső, amivel azon kívül, hogy tetszik nem tudok mit kezdeni. Egy feszes nadrág és felső még baromira kevés számomra egy kapcsolathoz...

25/F

2013. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
93%
Bullshit. Ez a különbség a falusi páwagyerekek és a FÉRFIAK között. Egyszer majd megérted ifjú padavan.
2013. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Nem hinném el, ha nem látnám ezt a saját szememmel...

És igen alak is kell hozzá :D Bocs, ezt kihagytam...

Amúgy aki azzal jön, hogy sokkal többet számít, mi van a fejben az hazudik. Hagyjuk már... Mégis a csúnya, ri.ancosan öltözködő lányoknak vannak baártaik.. Akkor a visszafogottan, de nőiesen öltözködő lányoknak miért nincs barátja??

2013. dec. 12. 21:43
 15/28 anonim ***** válasza:

Nézz inkább 500 nap nyár-t! Az legalább jó és értelmes romantikus film!


[link]

2013. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Jaaaj hirtelen mennyi szent jelent meg :D

Ne mondjátok hogy utcán ti nem azokat a lányokat nézitek meg, akiknek kint van a melle vagy a segge... Tök hihetetlen.

2013. dec. 12. 22:15
 17/28 anonim ***** válasza:
A divatos vonzó, "dögös" öltözködés (ha nincs is kipakolva minden) nagyon sokat számit, felkelti az érdeklődést. Onnantól már érvényesülhet a belső, az értékek.
2013. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
a hormonok nagy urak... de nem csak ezen múlik :)
2013. dec. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Amúgy akkor hogy kellene öltözködnöm? Mert semmiképpen nem vagyok hajlandó ri.ancosan öltözködni... De akkor hogyan legyek mégis dögös, de nőies?
2013. dec. 13. 11:17
 20/28 anonim ***** válasza:
tudod a dögös, nőies és a r.ibis két különböző dolog. a mai kis csitrik azt hiszik, hogy nőiesek, szexik, de csak könnyűvérű lány hatását keltik.
2013. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!