Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok fordult már olyan elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fordult már olyan elő veletek, hogy csendes, rendes, szép lány (jó szakra) bekerül az egyetemre és annyian udvarolgat (ná) nak neki?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 00:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést, de azért leírom a saját történetemet, ami talán kicsit ide is illik.


Szeptemberben kezdtem új tanulmányokat egy másik városban. Nincs túl messze, így minden nap bejárok. Nem egyetem, hanem emelt szintű okj-s képzés. Az új iskolában nagyon sok embert megismertem, ugye az osztálytársaimat is, meg még pár embert az FSZ-esek közül. Korábban nem igazán kényeztettek el a fiúk, nem érdekeltem őket túlságosan, és fiúhaverom sem igazán volt. Itt minden megváltozott. Többen is próbálkoztak nálam, volt akinek egyszer csak hirtelen Kicsim lettem, és úgy köszönt el hogy szia Kicsim. Volt olyan, aki nekem is tetszett és összejöttünk, de nem tartott sokáig a kapcsolat.

Szóval az új iskolában jöttem rá, hogy valójában én is szép és csinos lehetek, hiszen kb. 3 hónap alatt 4 fiúnak is tetszettem. :)

2013. dec. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!