Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Amikor jártok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Amikor jártok egy nővel, Mennyi időt érdemes várni, az első együttlétig? Mennyi az ideális, ami nem is el hamarkodott és nem is sok?

Figyelt kérdés
Az exemmel több mint 3 évig voltunk együtt vele 3 hónap telt el az elsőig. De akivel most vagyok, már csókolózás közben leteperném legszívesebben, de nem akarom el sietni a dolgokat :)

2013. dec. 25. 02:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%

én lány vagyok de tök felesleges várni

aki tetszik és szimpatikus azzal lefekszem az elsőn aztán ha jó a szex akkor lehet belőle kapcsolat ha nem akkor továbblépünk

nem örülnék ha 3hónap után derülne ki hogy a fiúmnak egy 10centis gyorstüzelöje van:D

2013. dec. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
45%
#11 Megszólalt az okleveles ribi. :D Nem valami diszkóvécében kellene éppen mulatnod az idődet egy húszcentis farkú vadidegennel? :D
2013. dec. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%

2 honap utan derult ki, hogy az exemnek allo allapotban 10 centis a farka, 2 percig hirja, es egy bunko onzo alak az agyban aki csak mafaval torodik, mindezt a 30 as evei vegen !!!

Jo lett volna ha ez egy nap utan kiderul ....

2013. dec. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%

Akkor ezek szerint neked csak a farokméret számít és ha szeretnéd akkor nem ez lenne a legfontosabb...

2013. dec. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
25%

Ne legyél már álszent, 10 centivel te sem nagyob tudnál mit kezdeni, + ha még szar is az ágyban....

Attól nem ri@anc, hogy nem vár heteket-hónapokat. A kapcsolat egyik alappillére a szex. Ha nen működik, nincs értelme az egésznek.

Sosem vártam 2-3 hétnél tovább. Minek???

Azr írta, ha jó a szex, lehet kapcsolat is. Hol itt a gond, a r@bancság????

Teljesen normális.

Nekem is vannak elvárásain, mint a nőknek. Ha nem passzolunk, nen erőlterjük a dolgot.

2013. dec. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
85%

Első kapcsolatnál, ami 5,5 éves volt, fél évet vártunk.. nagyon fiatalok voltunk. Most 21 évesen a párommal másfél hónapja vagyunk együtt, és pár (4-5) napot vártunk.. Aggódtunk, hogy elronthat bármit is, de erre jelenleg már esélyt sem látunk :D Minden okés. Kiderült, hogy ebben a témában IS összeillünk, és azért valljuk be, a sok lelki dolog mellett a szex is nagyon fontos alappillére egy kapcsolatnak. Ugyanis ez is lelki rész, ha úgy vesszük. Romantika, érzelmek... Lelki és testi kielégülés, ha igazán jó a szex :)


21/L

2013. dec. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%

Azért ne mondjátok már, hogy nem kerülnek szóvá a méretek, szexuális szokások pár heti ismerkedésnél és olyan meglepetés kell , hogy érje az embert.

És szex nélkül is ki lehet ismerni, hogy egy bunkó állatról van-e szó vagy egy vélhetően ideális személyről, de semmiképp nem érdemes odaadni magad, mert pont az a rossz, ha utána kiderül szar alakkal tetted , ellenben ha kellően kiismered előtte, sem lelkileg , sem testileg kicsi a csalódás valószínűsége.

2013. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
*odaadni magad pár hét,hónap alatt
2013. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem első kapcsolatról van szó, akkor szerintem 2 hét-2 hónap az ideális. Oké, hogy fontos a szex, de mégsem annak kéne összekötni a dolgokat, hanem hogy megértitek egymást.

Meg tök jó lehet, hogyha évente 15-tel növekszik az a szám, akivel lefekszel… fúj.

Szóval, ha már 1 hónap eltelt, és nem is siettet, bármikor ha úgy hozza az alkalom, nem gáz ha lefeküdtök.

2013. dec. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
93%

nincs olyan hogy "várni" meg "ideális"!


Ez nem egy állásinterjú, ahol várod hogy behívjanak a tárgyalóba, megbeszélni a munka feltételeit.



Ha együtt vagyok valakivel akkor nincs olyan hogy "várok" mert minden percet örömmel töltök vele, mindegy hogy tv-t nézünk, sütünk, vagy épp betonozzuk a ház alapját.


Mikor történjen meg?


Amikor a kapcsolat eljut arra a szintre!


Egy sz@r kapcsolat ami nem megy egyik irányba sem, csak áll egy helyben, ott nem fogok a csajjal ágyba bújni, csak azért hogy legyen egy strigula.


25F

2013. dec. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!