Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Amikor jártok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Amikor jártok egy nővel, Mennyi időt érdemes várni, az első együttlétig? Mennyi az ideális, ami nem is el hamarkodott és nem is sok?

Figyelt kérdés
Az exemmel több mint 3 évig voltunk együtt vele 3 hónap telt el az elsőig. De akivel most vagyok, már csókolózás közben leteperném legszívesebben, de nem akarom el sietni a dolgokat :)

2013. dec. 25. 02:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hát igen, régen rossz ha várakozásként van megélve.
2013. dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Nem várakozásnak írtam, csak arra voltam most kíváncsi, hogy a fiúk/férfiak szerint mikor nem el sietett a dolog. :) Elég vegyes, de köszönöm a válaszaitokat!
2013. dec. 25. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!