Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több éves párkapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves párkapcsolat után ha szakítottatok, de még szerettétek egymást, hogy léptetek túl rajta, hogy már nem vagytok együtt? Hogy kezdtetek új életet?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy szeretitek egymást, de egyéb probléma miatt már nem vagytok együtt?

2013. dec. 29. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem nagyon értem, hogy több éves kapcsolatot miért szakít meg valaki, ha szereti a másikat... Egyedül a külföldi munkavállalás jutott eszembe, ami esetleg lehetne ok, de ezt is elvetettem, mert oda is mehetnének együtt.


Szóval nekem így elég homályos a kérdés.

2013. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Milyen problémára gondolsz?
2013. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Én átestem ilyenen. Borzalmasan szerettem, ő volt az első nagy szerelem, de 4 év után muszáj voltam szakítani. Annyira más volt a személyiségtípusunk, ráadásul neki nagyon nehéz természete volt, hogy már nem bírtam maradni. Ő is szeretett a szakításunk idején, de tudtam, hogy nem lehetünk együtt boldogok. Sokszor próbáltunk változtatni, nem ment. A szakítás után borzalmasan éreztem magam, ő megpróbált visszahódítani, de örülök, hogy nem engedtem. Szép lassan elmúlt a vágyódás, de a lelki sebeket, amiket a kapcsolatban szereztem, szerintem sosem heverem ki igazán.

Szerencsére azóta rám talált az igazi, ez csak megerősített a döntésemben, mert már tudom, hogy milyen egy igazán boldog kapcsolat. Ha valami nem megy, akkor abból lépni kell, hideg fejjel csak ezt szabad a szem előtt tartani!

2013. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen. Szenvedéssel. Esetleg antidepresszánsokkal. (ha nagyon ki vagy borulva)
2013. dec. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A probléma az utóbbi 1 évben a munka miatt volt. Sosem volt itthon, állandóan dolgozott, mindig ő volt aki állandóan bement más helyett is, de ő helyette soha senki. Nem voltak közös programjaink sem, abból állt a napunk, hogy délután hazajött, evett és ment aludni. Nagyon sokszor kértem, hogy jöjjön el 1-2 napra szabira, de nem. Mindig azzal foglalkozott, hogy másnak jó legyen. Sokszor kértem azt is váltson munkahelyet ha nem talál 1-2 hónapig munkát abból sem lesz semmi baj, szakmájában megvan hozzá a legnagyobb tudása könnyen találhatna máshol munkahelyet, de nem érdekelte.

Többször mondtam már neki, hogy a munkahely miatt megy tönkre majd a kapcsolatunk nem más dolgok miatt, nem vette vagy nem akarta ezt komolyan venni.

Persze ezek a dolgok miatt már én is ideges voltam, veszekedtem vele.

Az a baj, hogy nem akarja belátni, hogy itt a munkahely a hibás, nem akarja észrevenni, hogy több kollégájának is az ottani munkakörülmények tették tönkre a házasságukat, kapcsolatukat, ahogy váltottak helyre billent minden, nem 13 órákat robotolnak olyan helyen ami meg sem fizetik őket, volt eszük és belátták.

2013. dec. 31. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!