Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy a vőlegényete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy a vőlegényetek/férjetek egyik (vagy legjobb) barátjával kerültetek kapcsolatba szakítás/válás után?

Figyelt kérdés
A vőlegényem nemrég elhagyott, pedig én teljes mértékben megbíztam benne (ami az azóta kiderült dolgok alapján életem legnagyobb ostobasága volt), azt gondoltam, együtt öregszünk majd meg. Az egyik legjobb barátja nekem is nagyon jó barátom volt (illetve most is az), gyakran kisírtam magam neki, ápolta a lelkem, sokat lógtunk együtt, de sosem tekintettem rá máshogy. Nem sokkal a szakításunk előtt összejött egy lánnyal, amit nem értett senki, semennyire nincsenek egy hullámhosszon (és azóta is velem nagyjából több időt tölt, mint vele). És most, hogy én szabad lettem, megtudtam közös barátoktól, hogy végig szerelmes volt (vagy még most is az?) belém, és borzasztóan szenvedett az egész helyzettől. Én ezt nem is vettem észre, illetve valamennyire de, de azt hittem, csak viccből udvarolgat... tekintve, hogy már csak az volt hátra, hogy az expárom felkérje őt tanújának mint legjobb barátot. Ez az egész azonban már megvilágításba helyez mindent. Látom rajta, ahogy néz rám, néha megérint, és magamban is úgy érzem, hogy talán ez egy jel volt, hogy ennek így kellett történnie, és nem a megfelelő emberrel voltam eddig... Vagy meg vagyok csak zavarodva? Lenne értelme szerintetek megpróbálni vele beszélni erről?
2014. jan. 12. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Ha olyan jó barátok vagytok, mint gondolod, egy őszinte beszélgetés belefér. Max. azt mondja, hogy félreértetted.

Nem is értem, ha valakivel nagyon jó a kapcsolatom, nagyon bensőséges, miért nem lehet kimondani dolgokat?

2014. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Figyelj én azt mondom hogy eléggé aljas undoritó dolog volt a völegényedtől hogy ezt tette de viszont a barátja ahogy olvastam a soroid között törödött vele,ott volt a legnagyobb bajban és neki nem az volt a lényeg hogy lefektessen....ne törödj vele ha a legjobb barátja mert aljas módon elhagyott és próbáld meg mert ebből egy igen harmónikus boldog kapcsolat lehet.

20/L

2014. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Első: félre nem érthettem, mert gyakorlatilag nemrég teljesen lehülyéztek, hogy hogy nem vettem észre egyáltalán... Azazhogy nem én értem félre, mert én észre sem vettem :) az egyik közös barátnak vallotta be egyszer, hogy mennyire nehéz ez neki, hogy évek óta lát minket együtt, és csöndben tűrnie kell.

Ami igazán zavar most, az a másik lány. Úgy látom, erőlteti magára, de mi van, ha nem, vagy ha mégis, akkoris talán már lemondott rólam... és nem tudom bele merjek-e gázolni ebbe, mennyire kavarom meg a dolgokat...

2014. jan. 12. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Ne zavarjon semmi. Én így jöttem össze a férjemmel. EGy percig sem bántam meg.
2014. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!