Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, mintha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, mintha a sor nem engedné hogy elhagyj valakit érzelmileg, de nem is engedi hogy elnyerd, és ezt éli át a másik fél is?

Figyelt kérdés

Most jöhet az hogyha szeretitek egymást nem lenne ilyen probléma de nem.


Mi mindent megpróbáltunk, mindig volt valami, ami elhúzott, de mikor eltávolodtunk, még az ország másik végében is összefutottunk egy kisvárosban.


Vannak véletlenek, de nem ennyi, meg ilyen.


2014. jan. 26. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen... azt nem tudom pontosan ő hogyan érez de a sors érdekes dolgokat csinál velünk.. én meg nem tudom elengedni
2014. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kenjük a sorsra...
2014. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

mire szeretnéd kenni? :D


5 percig gondolkoztam mit írjak oda, végül jött a sors. Ha nem az én, és nem az ő hibája (tényleg mindketten beleadtunk apait anyait), akkor egy megfogalmazhatatlan dologé.

2014. jan. 26. 22:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, valahogy pont most igy érzem magam.
2014. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
hmmm
2014. jan. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nézd minden csakis rajtad múlik,ebben az esetben rajta is és senki mást (szomszédot,Istent,sorsot)nem kell belekeverni....
2014. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászólóval maximálisan egyet értek! szerettem volna én is egy 3. valamire kenni, de teljesen felesleges... ha mindent megtettél, és ennek ellenére nem, akkor valószínűleg (bármennyire is szomorú) ő kevésbé akarta/akarja...
2014. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem egyről beszélünk :(


Ő is megtett mindent, de volt, hogy más körülmények miatt nem szabadott élni azzal, amink volt.


erre most példát nem tudok mutatni, de ez sem rajtam se rajta nem múlt, pont ez a lényeg. Hozzászolásom első mondata ezt takarja is szerintem.

2014. jan. 26. 23:08
 9/9 anonim ***** válasza:
de nem logikus h ha mindketten megtesztek minden tőletek telhetőt akkor egyszerűen nem működik a dolog?
2014. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!