Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, titeket ilyen korulmenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, titeket ilyen korulmenyek kozott zavar ha egy lany alacsony?

Figyelt kérdés

Szoval,jo.alakja van,kerek fenek ,szep mellek,hosszu haj,szep arc stb...de pl 160cm?

Magassarkuban 170:D

De sokszor veszem azt eszre h egy fiut zavarja ha egy lany alacsony...

Bocsi az ekezetek miatt. 17L


2014. jan. 31. 04:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez lehet nagyon dúrva , de én 154 cm vagyok párom pedig 198 :D ennek ellenére 5 éve vagyunk együtt és van 3 gyermekünk...nem volt egyszerű :D Pedig amúgy párom előttem kb legalább 170 cm körüli lányokkal volt.De mikor rákérdeztem ,h.h nálam tudott csak leragadni akk. ezt válaszolta:személyiségem , test mármint hiába vagyok alacsony ,de eddig az én alakom fogta meg olyan téren , h a fizikai vonzalma nem lankad irántam , plussz jó érzés számára , h. olyan kis védtelwnnek tűnök , mintha pont rá lenne szükségem biztonságként...Szóval létezik ilyen eset szerencsére...Bevallom 154 cm mel azt hittem sose lesz senkim, nem h, családom...igaz sose volt pasik terén gondom , de nekem vmiért csak 180 cm felettiek jöttek be nem tom lehet , h. Csak kompenzálni akartam az alacsonyságom :D
2015. márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!