Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Hogyan viselkedtek egy férfival ha nincs merszetek szakítani és már nem szeretitek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
vagy megteszek bármit, hogy ő szakítson, vagy összeszedem magam és én szakítok.
2014. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Az ilyen gerinctelen nőt nem nevezném hölgynek...

Kérem pontozzon le, kedves.

2014. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pont az a kérdés,hogy hogyan akarnátok elérni hogy ő szakítson ha ti nem mernétek?Miket csinálnátok?
2014. jan. 31. 13:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Én sosem voltam képes olyan kapcsolatban élni/lenni, ahol tudtam világosan, hogy az adott páromhoz cseppet sem vonzódom már.

Az első jele egy ilyen kapcsolatnak, hogy nincs intimitás. Nincs sex, az egyik fél nem kívánja a másikat. És, ha már ez előfordul, akkor igen csak el kell gondolkozni, hogy minek vannak még együtt?


Én mindig annak a híve voltam, hogy hiába fáj, rossz, de ha nem működik, akkor ennyi. Tovább kell lépni.

2014. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nálam nem nagyon fordul elő, mert általában első látásra szeretek, és ha belemegyek a kapcsolatba, és már régóta vele vagyok akkor az nem ok nélkül van. Az érzelmek változhatnak kissé, de ilyen, hogy már nem szeretem, ilyet nem játszok...

A nem szeretés csak akkor alakul ki, ha a másik nem volt őszinte eleinte, másnak mutatta magát hónapokig, és a valódi énjét csak miután nyeregben érezte magát, akkor hozta elő... Ha az nem jön be, és undok velem, akkor nyilván megszűnik a szeretet/szerelem, de én olyankor azt szoktam jelezni, leginkább szavakkal, tehát nem játszom a kukát... Olyan nincs, hogy nem merek, ez nevetséges lenne...


Nem mersz' csak olyankor lehet esetleg, ha annyira nem szerelem első látásra, de az illető nagyon esélyes, azonban még a kapcsolat legelején járunk. Ha néhán ytalálkozás után bizonytalan vagyok és inkább a szakítás mellett lennék, de a másik kedves, akkor lehet kicsit szenvednék.. Adnék még neki esélyt, de amint biztos vagyok magamban, akkor szólnék, egyszerűen nem lenne pofám sokáig "feltartani", mint ahogy ugye a férfiak teszik a nőkkel általában...

2014. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pl. olyat csinálnék egy épp kezdődő kapcsolat megszakítása érdekében, hogy beszélgetnék telefonon előtte a volt barátommal, vagy továbbra is be-be lépnék társkeresőn, ha ott ismertem meg, vagy nem mindig érnék rá...


Régóta tartó kapcsolatot viszont gáz lenne így befejezni...!

2014. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenféle kapcsolatot gáz így befejezni. Fordított esetben neked, hogy esne, hogy szerelmes vagy valakibe de az hetekig semmibe néz és kínoz amíg fel nem adod. Ígyis úgyis a te hibád lesz legalább ne kínozd magad és a pasid csak azért, mert félsz szakítani.


Egyáltalán miért félsz szakítani?

2014. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mennék el a megbeszélt randira, ha hozzám érne, ha simulni szeretne, elhuzódom.De nem tudnék egyébként igy játszogatni, egyszerüen megmondanám, hogy vége.Vajon miért nem lehet mersze valakinek?
2014. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megcsalnám és kész.
2014. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
állandóan hisztis lennék, és idegbeteg.
2014. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!