Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adsz nekem tanácsot? Még csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adsz nekem tanácsot? Még csak ismerkedő fázisban vagyunk, de állandóan marjuk egymást! Segíts légyszi!

Figyelt kérdés

Megismerkedtünk kb. 2 és fél hete egy helyen (élőben), azóta randiztunk is. Megbeszéltük, hogy a randik nem úgy sikerültek, ahogy egy általában egy "álomrandi", de azért még folyamatosan keres, aminek én nagyon örülök is.


Ami biztos, hogy a vonzalom és a kémia az nagyon megvan mindkét részről. Viszont élőben én vagyok visszafogottabb, írásban (neten beszélve) pedig inkább ő. Élőben nem, de írásban csak arról szól a beszélgetésünk, hogy marjuk egymást, vitatkozunk...


De ő is hisz abban (mert mondta is), hogy jól ki tudnánk mi jönni egymással, meg hogy valójában szerinte én egy kedves, aranyos lány vagyok. Én is hiszek abban, hinni akarok, hogy valójában ő is egy normális, kedves fiú.


De valahogy mégsem ezt hozzuk ki egymásból. Pedig mindketten nagyon vonzódunk egymáshoz, és engem pl. még soha senki nem csókolt olyan finoman, mint ő. Ő is hasonlóan gondolja rólam elvileg.


Ebből lehet normális kapcsolat?

Van ötletetek, hogy lehet egy ilyen kapcsolatot a helyére billenteni?

Még (még!) nem mondtunk le egymásról...


Kérlek adjatok tanácsokat! Ő kell nekem! :((



2014. febr. 4. 17:30
 1/5 A kérdező kommentje:
25 és 30 közöttiek vagyunk.
2014. febr. 4. 17:31
 2/5 Moszuke ***** válasza:

egyikőtök se hagyja, hogy a másik úgy bánjon vele ami kihozza az állatot.

szerintem ti nem tisztelitek egymást ezért marjátok folyton a másikat.

szerintem már most az ismerkedős szakaszban teszitek egymásnak a szépet és a jót, valójában meg egymás agyára mentek.

biztosan elfogadjátok egymást olyannak amilyen?

én ha lefogadok valakit, annak nem szívom a vérét hanem kellemesen elbeszélgetünk.

milyen okok vannak amögött, hogy marjátok egymást?

2014. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát... Buliban ismerkedtünk meg, ahol megtörtént az első csók is. Én akkor ebbe bele sem gondoltam, hogy esetleg lehetne folytatás. De másnap felhívott és azóta már 2x randiztunk. Az első randin csak a végén adtam neki csókot, a másodikon meg úgy alakult, hogy egyáltalán nem volt csók. Pedig akartam én is, de azt sem akartam, hogy ribinek tűnjek, bár ezt már ott elrontottam, hogy a buliban volt csók. Utána a randikon nem tudtam már kezelni az egészet, hogy hogyan legyen.

Ezeken ő most kicsit be van sértődve, hogy ha már egyszer volt csók, akkor miért nem adok neki többet. Azóta rájöttem, hogy nekem is kell a csókja és ő. :( Csak szerintem emiatt (kicsit jogosan) be van sértődve vagy nem tudom...

2014. febr. 4. 17:48
 4/5 Moszuke ***** válasza:

az mély intimitás első köve a türelem.

ez így elég kaksi ha türelmetlenek vagytok egymással.

áh mind1. buliból nem feltétlen kéne tartós kapcsolatot keresni az hittem ez köztudott.

hogy indul egy tartós kapcsolat? ismerkedéssel, beszélgetéssel.


egy buliban a saját gondolataidat nem hallod.. hogy ismerkedsz akkor meg valakivel?

az csak a testiségről és a külső vonzalomról szólhat maximum....ami meg is van köztetek szal nincs ezzel semmi baj.

csak ezek nem hosszútávú alapok.


megmondhatod neki h te hosszú távra alapozol és mostantól kezdtek elölről mindent. nincs, csók, se tapi semmi amíg meg el nem jön az ideje.

de hát ez már ott hibádzik, hogy te is türelmetlen vagy.


szerintem ezen baromi sokat kéne melózni, hogy normális legyen.

meló alatt pedig odafigyelés és minőségi beszélgetés.

2014. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne gorcsolj ezen, csak hagyd, hogy tortenjen minden a maga idejeben. Ha nem jon ossze, akkor valoszinuleg nem illetek ossze, de legalabb megprobaltatok :)

25n

2014. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!