Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy érzelmil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy érzelmileg kezd hozzám kötődni?

Figyelt kérdés
Egy fél éve szexpartnerek vagyunk, 1-2 hetente 1-1 napot tudunk találkozni. Eddig is sokat csókolt, de mostanában még több, még jobban figyel rám is, simogat, kicsit olyan, mintha ez már nem csak szimplán szex lenne, hanem szeretkezés. Vagy ez normális ilyen esetben ennyi idő elteltével? Egyre jobban ismerjük egymást, tudjuk mit szeret a másik? Vagy ez mi, csak simán szexuális vágy?
2014. febr. 7. 15:21
 1/10 A kérdező kommentje:
Gondolom azért ennyi idő után már mindkét fél részéről kialakul valamilyen kötődés?
2014. febr. 7. 15:23
 2/10 anonim ***** válasza:
kerdesben a valasz!
2014. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Moszuke ***** válasza:

hát jó esetben ez a szex hozzátartozó része..

nem tudom mi a normális és mi az ami már sok egy "csak szex, más semmi" kapcsolatban.


józan paraszti ésszel ha belegondolok, a szexkapcsolat elején volt egy bizonyos minőségű szex ami megfelelt jó ideig. ez a minőség most változott, szemmel láthatóan érzelmileg teltebbé vált. ennek OKA van.

2014. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt érzem, csak az a furcsa, hogy mi tényleg csak a szex miatt keressük egymást. Csak akkor keressük a másikat, ha találkozni szeretnénk. Szoktunk beszélgetni, de igazából nem nagyon ismerjük egymást, csak nagy vonalakban. Ezért nem tudom, hogy kötődhetne hozzám érzelmileg úgy hogy szinte igazából nem nagyon ismer. Sokkal inkább, csak a szex nagyon jó és ehhez próbálna ragaszkodni? Ezért nem tudom, hogy ez már valamilyen érzelmi kötődés, vagy csak egy egyre erősebb szexuális vágy.
2014. febr. 7. 16:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel rá? Te kötődsz hozzá? Lehet hogy több is lenne belőle ha tisztáznátok ezt a kérdést.
2014. febr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok rákérdezni, mert tudom, hogy még ha érezne is irántam valamit, úgysem vallaná be. Eleve megbeszéltük, hogy soha nem lehetne köztünk komolyabb, ezt már az elején tisztáztuk. Ezért se vallaná be, mert akkor megszakítanánk a kapcsolatot.
2014. febr. 10. 14:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért olyan fontos tudod, hogy érez e valamit? Egyébként meg miért vagy benne olyan biztos, hogy nem lehetne több? Sose lehet tudni. Igaz nem látok bele az egészbe, nem is szeretném beleütni az orrom, de ha már kiírtad kíváncsi vagyok.
2014. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok. Érdekel, hogy miért lett most más, mint eddig.
2014. febr. 10. 16:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor lakáson kívül is szeretnél vele lenni,illetve minél többet jut eszedbe,akkor már vannak érzelmek :-/
2014. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 morzsika16 válasza:
legegyszerűbb, hogy megkérdezed! de egyébként a kérdésedben ott a válasz :)
2014. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!