Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki találta ki hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki találta ki hogy a nőknek bejönnek az egyenruhás pasik?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék nem azért vonultam állományba hogy csajozzak, de én inkább azt vettem észre hogy csak itt net-en szeretik irogatni ezt, élőben ha megtudják mennyit keresek hátat forditanak :D

Szóval ugyanúgy egy sikertelen looser vagyok ebben a témában mint előtte, úgyhogy a mitosz megcáfolva :D



2014. febr. 12. 12:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

15 évet voltam katona, nem láttam hogy plusszt adott volna.

36 F

2014. febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Van akinek bejön, van akinek nem.
2014. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Szerintem csak a felszines nőknek jelent pluszt.
2014. febr. 12. 12:35
 14/28 anonim ***** válasza:

A fehér köpeny egyenruhának számít (orvos)? Mert ha igen, akkor nem igazán látom a puncimágnes hatását, habár még csak medikus vagyok.

Igazából a nőket nem az egyenruha indítja be, hanem az, hogy az ilyen kérdéseknél egyből a kedvenc színészüket, jópasijukat képzelik az egyenruhába. Ha nem vagy Brad Pitt akkor, cseszheted egyenruhával, vagy egyenruha nélkül egyaránt. A pénz viszont fontos nekik, tehát ha keveset keresel, abban az egyenruhában, akkor nagyon meg vagy lőve.

2014. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Igen előző pontosabban megfogalmaztad a gondolataimat, tévképzeteik vannak amik a filmekből, médiából eredeztethető, az viszont biztos hogy te orvosként majd többet fogsz keresni mint én tűzoltóként, úgyhogy sok sikert, ha nem is egyenruhának számit a fehér köpeny, de maga a szakmád ugyanúgy hivatás. :)
2014. febr. 12. 12:43
 16/28 anonim ***** válasza:
91%
én eddig ha megláttam egy csoport rendőrt/ katonát valahogy mindig megdobbant a szívem kicsit, és tény, hogy egy különben is vonzó fiatalembert csak még vonzóbbá tesz az egyenruha (szerintem). nem fogok ettől odamenni hozzá és nekiállni felajánlani magam neki, de ha megszólítana, tuti hogy sokkal szívesebben és pillarebegtetőbben válaszolnék, mint különben. nekem nem is a biztonságérzet az, ami sokat jelent ebben, hanem mert tényleg egy férfias hivatás, és merem remélni, hogy aki rendőr vagy neadjisten katona az már tényleg férfi, amit/akit én keresek. az én szememben egyszerűen szexi. de persze csak ezért nem fogok senkivel sem összejönni vagy lefeküdni, mert ez csak egy dolog a sokból, ami kell, és ráadásul nem is elengedhetetlenül szükséges. most ha ettől felszínes vagyok... ám legyen :D
2014. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk előbb-utóbb biztos neked is össze fog jönni, pár izgalmasabb történet, kivágtad a sérültet az autóból, kihoztad az égő házból stb. Ezt kicsit kiszínezed előadod, hogy te voltál a nagyon kemény lázadó faszacsávó és nyert ügy, mert a másik amit nagyon imádnak a nők, és mindig bedőlnek neki, az az, amikor valaki fényezi magát, és előadja a keménygyereket. Igaz, hogy a valóságban pont az ilyen keménykedés és túlzott magabiztosság okozza a tragédiákat.
2014. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Melcsike91 válasza:
Nem hiszem hogy minden nonek bejonne az egyenruha, teny hogy jol all egy ferfnak, na es aztan. Azon a velemenyen vagyok ha valaki szeret akkor azert szeressen aki vagy es ne azert ami :)
2014. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem mesélek ilyen sztorikat, mert rossz emlékek is előjönnek velük együtt, felelőséggel élem az életem éppen ezekből tanulva hogy elkerüljem a tragédiákat, amennyire lehetséges. Azt amit itt a hölgy irt előttem hogy szivesebben válaszolna egy egyenruhás illetőnek mint különben, elnézést érte de már felszinességnek tartom, eléggé kiábrándultam a nőkből mostanában sajnos... :/
2014. febr. 12. 13:18
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

"Azon a velemenyen vagyok ha valaki szeret akkor azert szeressen aki vagy es ne azert ami :)"


Tűzoltó, rendőr, orvos, katona, mentős esetében az aki vagy, és az ami vagy gyakorlatilag egy és ugyanaz. A hivatás nagyban meghatározza a személyt, de ez csak az érti, akinek ténylegesen hivatása van, nem pedig munkája. Egy közgazdász estén, igaz az, amit írsz, de például egy orvos az élet minden pillanatában orvos. Ez nem úgy megy, hogy leteszed a köpenyt, a sisakot, vagy az egyenruhát és puff civil vagy.

2014. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!