Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki találta ki hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki találta ki hogy a nőknek bejönnek az egyenruhás pasik?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék nem azért vonultam állományba hogy csajozzak, de én inkább azt vettem észre hogy csak itt net-en szeretik irogatni ezt, élőben ha megtudják mennyit keresek hátat forditanak :D

Szóval ugyanúgy egy sikertelen looser vagyok ebben a témában mint előtte, úgyhogy a mitosz megcáfolva :D



2014. febr. 12. 12:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Nem mesélek ilyen sztorikat, mert rossz emlékek is előjönnek velük együtt, felelőséggel élem az életem éppen ezekből tanulva hogy elkerüljem a tragédiákat, amennyire lehetséges."


Ez esetben minden tiszteletem a tiéd.

2014. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Tudom, emberek vagyunk, különböző képesitésekkel és az önzetlen segitség szerintem elvárható az emberektől akkor is ha nem orvos vagy akármi...nyilván van amikor a segitséggel többet árt mint használ az ember, de ezt vészhelyzetben nehéz felmérni, a napokban ment a hirekben pl hogy egy 16 éves fiú húzta ki az öregembert az égő házból...respect neki, erről ennyit, akárki lehet hős.
2014. febr. 12. 13:26
 23/28 A kérdező kommentje:
Az utóbbit a 20-as válaszoló kommentjéhez irtam.
2014. febr. 12. 13:27
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, emberek vagyunk, különböző képesitésekkel és az önzetlen segitség szerintem elvárható az emberektől akkor is ha nem orvos vagy akármi..."


Manapság nem divat az önzetlen segítségnyújtás. Tudod mi történne, ha összeesnél az utcán. Kb. tízen átlépnének rajtad, mire valaki hívna egy rohadt mentőt, ha mázlid van, akkor jár arra valaki aki ért egy kicsit az elsősegélyhez, ő nekiáll ellátni téged, a többi barom meg körbeáll és filmezi telefonnal azt a szegény szerencsétlent aki bátorkodott téged nem hagyni elpatkolni. Rosszabb esetben röhögnek is. Az önzetlenség manapság megmarad az olyan hülyéknek, mint mi. :-D

2014. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
De tényleg bejönnek..:D
2014. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem felszínesség, ha valakinek tetszik mondjuk a mentős egyenruha. nekem azért tetszenek például, mert tudom, h az ő szakmájukhoz például ember is kell. és ilyenkor nem brad pittre meg a sok tyúkagyúra gondolok.
2014. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Hanariko ***** válasza:

Azt hittem nem fogok válaszolni, de nem tudom megállni. Kicsit sajnálom azokat, akik válaszaikban előjöttek ezzel a "sok pénzt keress abban az egyenruhában" meg "Legyél Brad Pitt egyenruhában" jellegű válaszokkal na de mindegy.

Tény, hogy az egyenruha különleges és persze hogy ad valami pluszt, mert nem egy átlagos viselet, tehát >> különleges. De attól hogy ez tetszik valakinek, még nem felszínes.

A nők között is vannak olyanok, akiket szívesebben leszólítanak, mert van bennük valami különleges. De ez nem felszínesség szerintem.

2014. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Valóban sok nőnek férfiasságot, magabiztosságot, hatalmat sugároz az egyenruha és ezért vonzza őket.

Engem is vonz, de természetesen főként ez csak külsőség, és csak egy számomra amúgy is vonzó pasin áll jól az egyenruha!


De, hogy ezen kívül milyen ember valójában, azt nem a viselet dönti el :)

Volt már tűzoltó és rendőr párom is, amúgy engem nem érdekel hogy kit vonz és kit nem, engem valamennyire igen, de ez maximum csak kiindulópont lehet.

Amúgy csomó rendőrt ismerek, akik egy ideig élvezik, hogy az IQ bajnok tinilányok elájulnak az egyenruhától, ergo könnyen megy a csajozás, de egy idő után inkább teher nekik.

Hát ez van :)


T.V :)

2014. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!