Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonévesek! Miként vélekedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesek! Miként vélekedtek a tizenévesekről?

Figyelt kérdés
Csak én lennék ennyire kritikus velük? Elvégre én is voltam tizenéves... az első csókom is 16 évesen történt, mégse tudom annyira jó szemmel nézni, hogy mások ennyi idősen komoly párkapcsolaton meg szexen gondolkoznak.
2014. márc. 7. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A felük idióta. A felük jófej. A szülők hülyék, kölykök még, befolysolhatók. Még ne forrtak össze.
2014. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
AZ ÉN megitélésem szerint 60-70%-uk agyhalott felszínes. Olyan 30-40%-uk az, aki komoly, felelősségteljes. Nagyon gáz sok tinédzser. A mi korunkban mindenki sokkal komolyabb volt.
2014. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én 17 vagyok, utálom a generációm:)
2014. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem kell általánosítani itt sem..:) Lényeg ami lényeg, igen legtöbbel kicsit tényleg elszaladt a ló..:)
2014. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fuu nekem kinyílik a bicska a zsembemben ha csak meglátom őket. A mi generációnk sokkal tisztelettudóbb, normálisabb és okosabb volt. Valami förtelem ahogy ezek viselkednek és "gondolkoznak". Tisztelet a kivételnek.
2014. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

kinyilik a bicska a kezedben?gratulálok a csökött agyadhoz,remélem egyszer nyilik a zsebedben a bicska hogy megszabadit a heréidtől,legalább nem szaporodsz

3as voltam

2014. márc. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"kinyílik a bicska a zsembemben"

Ezt írtam, így helyes. Bár nem tudom mi belekötnivaló volt ebben. Oda is írtam, hoyg tisztelet a kivételnek.

És ha valóban a 3-as vagy, akkor nagyn is jól tudod, hogy milyenek ezek, hogy viselkednek, mivel azt írtad utálod a generációd. Ja és nincsenek heréim. :)

2014. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
de elég primitiv megszólalás volt ez amiről arra következtetek hogy te sem vagy különb "azoknál"
2014. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérlek fejtsd ki nekem, hogy a "kinyílik a bicska a zsembemben" mondatrészben, mégis mi volt a primitív? :) Komolyan, érdekel. A primitív az lett volna, ha elkezdem szidni az "összes szájbakúrt köcsög tizenévest, hogy egyik se különb" ami így nem is igaz. Na, EZ primitív. Értem én, hogy te is tizenéves vagy, de kérlek, tanuld meg, hogy mi mit jelenet, mert ilyen fogalmatlanul nem lehet élni. :)
2014. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én 25 éves vagyok és szeretem a 20 év alattiakat. A szüleim generációjában nagyot csalódtam, sok alkoholista, prostituált, semmirekellő ápolatlan, jobberek.

A mostani tízen pár évesek szerintem sokkal életrevalóbbak, mint az előző generációk voltak.

Egy nagyon gyorsan változó világban nőnek fel úgy, hogy a szüleik egyáltalán nem törődnek velük. És ennek ellenére sokuk már most többet ér, mint a szüleik generációja.

Persze vannak kivételek.

2014. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!