Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar, ha egy magasabb (190cm) fiúval beszéltek és az a melleteket nézi?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen magas, ha folyamatosan. Én is szoktam nyáron lenge felsőben flangálni, ha beszélgetek egy férfival és odapillant egyáltalán nem zavar, sőt!
2014. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak gondolom így feltűnőbb,hogy mit néz,mint ha alacsonyabb vagy egymagas.
2014. ápr. 25. 22:45
 3/9 viktorvarga ***** válasza:

mert most mi zavar ezen téged?az h magasabb v h nézi a melled?

a megoldás:ne dobd ki a csöcsöket

2014. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező az a 190 cm magas fiú, akkor valószínűleg nem dobja ki őket. :-)
2014. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudom milyen érzés, ezért nem zavar.

Én speciel még örülnék is neki, ha valaki megbámulná a melleimet, rám férne némi ego-tuning, lévén, hogy az önbizalmam a béka segge alatt van. :/


20/l

2014. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mesélj csak, ötöske. :)
2014. ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy 190 centis férfi lefele néz, mert alacsonyabb nála a csaj, nekem a 170 centimmel sokkal nehezebb takargatni, ha rápillantok a csaj mellére. :D
2014. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért tesszük ki a mellünket hogy nézzék. Mondjuk ne egy 70 éves csöves cigány nézze...
2014. ápr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most arról nem is beszélve, hogy nekünk hórihorgasaknak(én is 192 vagyok) elképesztő jó betekintésünk van ilyen magasból hülyék lennénk nem kihasználni :D

Amúgy volt egy csajszi már elég jóba voltunk és mindig azzal hülyéskedtem, hogy direkt a melleit szugerálom és közbe tiszta hülyeségeket válaszolgattam ha volt kérdés ha nem :D Ő is mindig elhülyülte de láttam rajta hogy azért tetszett is neki :D

2014. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!