Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavar, hogyha akivel beszéltek, a melleteket bámulja?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is bámulja, de oda-oda téved a szeme...
2010. szept. 21. 20:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%

Nem zavar, mert szép mellei vannak :D

19/F

2010. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
undorodom az ilyentöl! ha beszélek valakivel a szemembe nézzen!!!
2010. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

én nem vok lány... de gondolom elégé zavaró lehet...:/, én mindig szemet nézek... hogy figyel e rám. :)

16/F

2010. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Ha egy-két alkalommal odanéz (főleg ha kivágottabb pólóban vagyok) akkor úgy veszem, hogy akaratlanul, tudat alatt megdícsért. Ha sűrűbben odapillant, akkor már zavar.

Persze ha az illető mondjuk udvarol is, meg tetszünk egymásnak, jobban elnézem neki, mint például ha hivatalos a kapcsolatunk. Akkor nagyon nem illik... Akkor sem ha foglalt vagy nekem van párom.

Tehát a köztünk lévő kapcsolattól is nagyon függ.


24/L, akinek éppen jó méretűek...

2010. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érzékeny vagyok a melleimre, mert nagyok és nem is szépek, mégis volt egy fiú akibe szerelmes voltam, és folyton hozzáért egy-egy pillanatra, meg folyton bámulta.Nem tudtam mit tenni vele, mert szerelmes vagyok/voltem belé, de nagyon zavart!
2010. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Semennyire, mert ilyen még nem fordult elő.
2010. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem a nőket, ez a mellkitevés, megsértődés, ha megnézik. Hasonló mint vásárolsz egy üzlethelyiséget kirakod az árukat és meglepődsz hogy jönnének be vásárlók pedig te csak magadnak raktad ki az árut, vagy egy adott embernek. Szerintem akit tényleg idegesít hogy megnézik az takarja el. A többi képes azt elfogadni, hogy a férfiak úgy viselkednek ahogy.
2010. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmi bajom van... élet rendje a női mellek, nézni meg szabad... csak nyugodtan, jó érzés,h tetszetősek a melleim vki számára
2010. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 13:37



ott a pont!!!

2010. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Dett93 válasza:
Egyetértek! Ha kivágott poló akkor mért ne nézzék még, na joo, tényleg ha állandóan azt nézi és még csak véletlenül sem néz a szemembe akkor zavaró, mert nem rám figyel csak a melleimre.
2010. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!