Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben ebben a szappanoperába illő helyzetben?! Kivagyok!

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődött, hogy nyomultam egy csajra, akinek nem kellettem, elutasított, és később tudtam meg, hogy összejött az én legjobb haverommal, akivel akkor halálosan összevesztünk, még verekedtünk is. Együtt voltak két évig, aztán szakítottak, ekkor megint bepróbálkoztam, ezúttal sikerrel jártam, és összejött velem. Mindkeközben egy kívülálló személy bekavart a csajnak a hátam mögött, hogy én megcsaltam, és a tudtom vagy magyarázatom nélkül elhitte a pletykát, és - szintén a hátam mögött - bosszúból kevert, sőt le is feküdt a volt barátjával, aki ugye a legjobb haverom volt. Így a kettőnk 13 éves barátságának végleg vége szakadt. A csajjal hatalmasat veszekedtem, amikor megtudtam, az idegesség szinte szétáradt a testemben. Haragudtam a csajra, a legjob haveromra is, aki képest bárkit ágyba csábítani, fittyet hányva mindenre, és persze a kívülálló személyre is, aki mint kiderült egy csaj, aki oda van értem, nyíltan nyomult már rám, eléggé félreérthető helyzetekbe hozva, ezért is hitte el a barátnőm olyan könnyen. Most itt sír nekem, hogy nagyon sajnálja, nem tudja mit tegyen, kinek higgyen, ráadásul azt is bevallotta, hogy a volt barátja nagyon jó az ágyban, és ez hiányzott neki. A volt barátja persze most már valami másik csajt dug, már csak ezért is össze van törve a csaj, a kívülálló csaj pedig szintén bőg nekem, hogy bocsássak meg, elszúrta. Én is lassan sírok már. Mi a francot csináljak szerintetek? Komolyan, ez már hihetetlen. A kérdéseim:

1. Szerintetek ki ebben a helyzetben a legrosszabb ember?

2. A csaj helyében mit tennétek?

3. Az én helyemben? Hogyan oldanátok meg?

4. Voltatok már hasonlóan drámai szituációban?

Kérlek segítsetek.

Köszönöm, ha végigolvastad, hálám üldözzön világgá.

20F


2014. ápr. 28. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Végigolvasás nélkül kijelenthetem hogy te vagy az idióta mert férfi létedre tudod mi az a szappanoperába illő helyzet.
2014. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Köszönöm, ha végigolvastad, hálám üldözzön világgá. "

Ha már ígyis-úgyis szenvedés, akkor nem olvasom el,

viszont sok szerencsét kívánok!

2014. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Költőnő? ***** válasza:
Volt:)
2014. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ne idegesítsetek, nem is olyan hosszú ez. :D
2014. ápr. 28. 20:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Szánalmas... kamu
2014. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nézd:

az agyam azt mondja rúgd ki a p.ácsába mind a kettőt és keres egy normálisat , békülj ki a barátoddal 1 sörözés közben


a farkam azt,hogy dugd mind a kettőt amíg lehet és békülj ki a barátoddal

2014. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Fuuuuu hat ez nagyon bonyolult en lany vagyok...es volt egy picit hasonlo de megis a tiedtol kulonbozo tortenetem.

..tul sok a kerdes:/

Sok sikert a valaszok megtalalasara:)

2014. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dobd a nődet, dugd meg a bekavaró csajt. Utána kezd új lapot! :D
2014. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Végig olvastam, de. Nem tudom. Hagynám mindhármukat a francba és valami új felé nyitni. Mindegyik átvert téged, nem szabad foglalkozni az ilyennel. Az a 3. meg valami elmebetegecske lehet, azzal főleg nem kezdenék. Hagyd őket, legyenek boldogok.

Ehhez két zenét ajánlanék: https://www.youtube.com/watch?v=cVmP9h4fA3s


https://www.youtube.com/watch?v=D-NEY2o_KRI

2014. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De nekem nem jön be a csaj. Nekem a másik kell, de ő meg nem tud megszabadulni a vonzalomtól amit a volt barátja hagyott maga után. -.-
2014. ápr. 28. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!