Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogyan ismerkedtete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan ismerkedtetek meg az első barátotokkal?

Figyelt kérdés
És hány évesen?
2009. dec. 25. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ÚÚÚristen, interneten 16 voltam..:)
2009. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint az előző :D 16 évesen internet :D
2009. dec. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szintén a neten csak 14 évesen! =D
2009. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19 évesen és txt chaten. 27L
2009. dec. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
suli, 12 évesen.
2009. dec. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ÚÚ barátnőim révén..bevették közösbe msnen.Aztán sokat beszélgettünk(délután 4től éjfélig minden nap)Aztán 1hónapos msn-ezés után randiztunk elsőnek.Mondjuk már a neten is megvolt a vonzalom, de a randi volt rá a bélyeg, h tényleg szuper páros vagyunk.

Ui:Máig eggyütt vagyunk :)

L/16

2009. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Kocsmában :D 17 évsen
2009. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
myvipen bejelölt a srác...szomszédfaluból...és amig nem találkoztunk nem is ismertük egymást. 3 hónapig tartott de szép emlék, rendes srác volt mai napig jó kapcsolatban vagyunk. 17 voltam.
2009. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Felettem járt eggyel általános suliban, majd elballagott, aztán kiderült hogy itt lakik az utcánkban és a ballagásomon hozott egy szál rózsát és...

14 éves voltam akkor!

2009. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel? Nos az egyetemen. Nagyon romantikus volt. Először csak beszélgettünk, majd megtetszettem neki, aztán írtam neki, ekkor elkezdett kerülni, aztán és is kerültem, majd újra visszatért a beszélgetés köztünk, majd közösen eltöltött órák, majd lett randevú, persze vörös rózsával mentem. Miért ne, leszarom, hogy 2009 van. Aztán séta, majd második randi. Alig tudtam magam türtőztetni, hogy meg ne mondjam neki: Imááááádom.

Aztán sok sok randi... és még ma is együtt vagyunk. Néha még ma is veszek neki csak úgy ha találkozunk egy egy rózsát, vagy bon-bont. Néha csokit. Jó látni ahogy örül. Olyankor felkapom az ölembe, vagy megsimogatom a karját. Genetikailag van bennem kódolva (rájöttem) a romantikus vonások. Mármint ez a rózsa adás, akár van valami alkalom akár nincs.

2009. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!