Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben? Íme egy sztori arról, amikor hirtelen körülötted semmi sem passzol.

Figyelt kérdés
Nyugat Sajgótarjánban nőttem fel, az utcán tekeregtem, mert az dzsukel hely. Csavarogtunk sokat de nem voltam ám léha, fociztunk a pályán a sulinál néha. A tesók jó arcok bármire kaphatók, bunyóban nem volt senki hozzánk fogható. De amikor megütöttem egy srácot a nagymutter megijedt és azt mondta: elég volt fiam nyomás a Rózsadomb. Mondtam neki nagyi nemár de összepakolt és az ajtó nyitva állt. Addot egy puszit meg a MÁV jegyet és azt mondtam hát legyen. Fura volt a vonat, leszartam hisz ez a Rózsadomb. Most itt vagyok. Mit lehet itt kezdeni?

#Legenda vagyok #Carlton meleg #Phil bácsi
2014. máj. 8. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Esetleg ha normálisan mesélnéd el a (kitalált, és csak a menőzésre létrehozott sztorit) lehetne segíteni, de ezen az erőltetett szaron nem.
2014. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Tehát kiemeltek egy rossz társaságból, és most unatkozol. Keress valami értelmes hobbit, tanulj..
2014. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Költőnő? ***** válasza:
Hiperláma.
2014. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De régen láttam már ezt a sorozatot :D
2014. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem ismeri fel az első 3 (2)? :D
2014. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl fiatalok.
2014. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Jól van Will,bírom,hogy ezt meghagyták :D
2014. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt a sorozatot imádtam régen. :D
2014. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaaj ez olyan kaliforniaba jottem??? :DDD

imadtam az intro-t es willt vaaaaaa de hianyzik az az ido amikor leultunk tv ele es jottek ezek a fajin sorozatok..

2014. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!