Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nudisták! Ti hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nudisták! Ti hány évesen kezdtetek el nudizni?

Figyelt kérdés
Üdv! Kedves nudisták (fiúk és lányok illetve férfiak és nők egyaránt), ti hány évesen kezdtetek el nudizni? Mi volt az oka? Hogyan kezdtetek el meztelenkedni? Most hány évesek vagytok? Ja és persze azt is kérném, hogy fiúról/férfiról vagy lányról/nőről van szó. Köszönöm a válaszokat :)

2014. máj. 22. 18:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
88%

Én 8-10 éves voltam. A házunk előtt folyt egy patak. Azt minden nyáron elgátoltuk, így a 20-30 cm-es vízet 1-1,5 méterre tudtuk duzzasztani. Abban fürödtünk. Anyánk néha (az okot nem tudom) megtiltotta, hogy fürödjünk benne. Mi srácok meg, hogy ne lássa meg, hogy vizes a gatyánk, levettük azt, és meztelenül fürödtünk. Később, már, hogy ne tudjanak olyan hamar kiszaladni, és megnézni, hogy mit csinálunk, illetve egy kicsit szégyenlősebbek lettünk a haver anyja előtt, a gátat is arréb építettük. Igy 14-15 éves korunkig sokat meztelenkedtünk. Aztán a városi iskola, nyári gyakorlat. A város szélén volt a kollégium. Ha jó idő volt, kimenten napozni egy eldugott helyre, természetesen meztelenül. Ha otthon voltam, sokat neztelenkedtem a szőlőben, kapálás, kötözés közben. Volt úgy hogy a közeli folyóhoz elmentünk a barátokkal fürödni. Természetesen ott is meztelenül. Hazafelé pedig a 4-5 km-es utat is mezetlenül tettük meg egy nem túl forgalmas úton. A katonaság alatt is sokat nudiztunk. Fönt a javító bázis tetején, kerítés mellett, az épületek takarásában. Az örtoronyban az őrök tudták és szóltak ha feljebbvaló járt arra. A 80-as évekban a nyéki tavak nudista részére jártunk. Azóta rendszeresen nudizom: lakás, munkahely, nudista hely...

55 éves/ Férfi

2014. jún. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!