Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, túl nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, túl nagy elvárások ezek egy 25-35 éves pasi felé?

Figyelt kérdés

4 év múlva 30 leszek, szeretnék egy diplomás, okos, normális kinézetű és humoros férfit, aki megbízható valamennyire. Szóval csak ugyanolyan, mint én és nem kevesebb.


Szerintetek ezek nagy elvárások? Sok nő és férfi azért van egyedül, mert magához hasonlót keres és nem adja lejjebb? (Legalábbis egy ideig)


2014. máj. 31. 19:07
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
90%
A Te elvárásaid a földön járnak. Egyáltalán nem irrálisak. Ne add alább.
2014. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 Őszödi Ferenc ***** válasza:
73%

Jaj de aranyos lányka.

Lesz itt nagy kopp, akárki meglássa.

2014. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
66%
Inelligenciát és megbízhatóságot nem adnak a diplomával.Ettől függetlenül reálisak az elvárásaid,pláne,ha te magad is csinos és okos nő vagy.
2014. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
85%

"egy diplomás, okos, normális kinézetű és humoros férfit, aki megbízható valamennyire."


Neked komolyan fontosabb, hogy diplomás meg milyen kinézetű,minthogy teljesen megbíz benne?

2014. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
56%

és mi van akkor, ha a delikvens minden elvárásodnak eleget tesz, csak annyi bibivel, hogy nincs diplomája?

akkor már nem is ér semmit

eléggé felszínesnek hangzik...

mindezt úgy mondom, hogy épp most igyekszem megszerezni a diplomámat és lány vagyok

még annyit, hogy eléggé kamu és embereket összeugrasztó hangzású a kérdésed

2014. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
96%
Van diplomám, okosnak tartom magam, kinézet terén nem nyilatkozok (ízlések és pofonok...), szerintem humorom is van, még se kellek senkinek.
2014. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: nem kamu, és nem akarok embereket összeugrasztani:)


Nekem fontos, hogy diplomája legyen, mert nekem sem egy van, persze nem ez az intelligencia fokmérője. És igen, ez egy felszínes dolog, de nem tudom elképzelni az életemet másként, mert eddig is ilyen barátaim voltak.


Az is felszínes dolog, hogy legyen szép a pasi, ha én is az vagyok, vagy akkor az is felszínes, hogy legyen jó állása, ha már az én állásom is jó. :)

(a felszínes nem egy szitokszó egyébként)


Nem, az nem fontossági sorrend volt, csak felsoroltam, nem fontosabb, hogy szép legyen, mint hogy meg lehessen benne bízni.:)


Csak kicsit úgy érzem, mintha amit én adni tudok, azt mások nem tudnák adni, vagyis nem találkoztam olyan emberrel mostanában, akinél nem kell lejjebb adnom az elvárásaimat.


Szerintem, Őszödi Ferencnek lesz igaza a kérdésben:D

2014. máj. 31. 19:20
 8/50 anonim ***** válasza:
62%

Nem, az nem fontossági sorrend volt, csak felsoroltam, nem fontosabb, hogy szép legyen, mint hogy meg lehessen benne bízni.:)


A megbízható valamennyire szó pedig nagyon azt sejteti.

2014. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 Őszödi Ferenc ***** válasza:
72%
Kezd érdekelni a téma: és mégis milyen diplomája legyen a hódítónak? Őszintén válaszoljon, kedves.
2014. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Nem, azt jelenti az a KÉT szó, hogy mégiscsak egy férfiról beszélünk, aki ha "valamennyire" is megbízható, az már több, mint ami kijut egy átlagnőnek 30 felett:)
2014. máj. 31. 19:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!