Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a nagy korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nagy korkülönbséges kapcsolatokról, mint halandó emberek?

Figyelt kérdés

Nagy alatt 15+-os különbségre gondoltam és kizárólag 18 év felett.

Valaki volt ilyen helyzetben? Tapasztalatokat is írhattok. :)



2014. jún. 13. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Természetellenesnek gondolom, én nem tudnék elképzelni egy kapcsolatot se az anyámmal, se a lányommal.

Ritkán őszinte az ilyen szerelem, de ha boldogok akkor élvezzék egymást és ne más véleményével törődjenek.

2014. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
az idősebb csak meg akar dugni, itt bizony már generációs szakadék van és hiába minden a fiatal husit keresik az öregek, ez van , lehet belelátni dolgokat de általában ugy megy hogy az egyik félnek van fiatal teste másiknak meg sok pénze, ezek ilyen felszínes kapcsolatok az esetek 99.9999999999999999999....% ában
2014. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs sem baj vele, nekem volt 19,23 éves 34 vagyok f
2014. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem elfogadható, nem normális dolog a 15+ korkülönbség. Még akkor sem, ha a két fél nem érzi. Viszont a természet beleszól, hiszen míg az egyik javában fiatal, a másiknál már megjelennek az idősödéssel járó problámak, és még sorolhatnám... Nehogy már a férjem és a gyerekem egymást pelenkázzák...
2014. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Én halhatatlan vagyok, így is válaszolhatok? :P


A párom 37 éves én meg 19. Több mint két és fél éve vagyunk együtt. Jól mûködik, eddig semmi komoly probléma nem volt. Nincs viszonyítási alapom mert ez az elsõ kapcsolatom. A gyerek témával és a házassággal nem lesz gond mert egyikünk se szeretne, ha szakítanánk az nem emiatt lenne. Sose fordult meg a fejemben, hogy sok lenne a kettõnk közötti korkülönbség. Így vagyok boldog és a párom is.

Ha kézenfogva sétálunk akkor elèg gyakran megbámúlnak de nem érdekel. Eddig az életbe még soha semmilyen negatív megjegyzés nem ért ezzel kapcsolatban, itt az oldalon rendszeresek a beszólások és mindig lepontoznak emiatt, gondolom erre most is számíthatok. :D

A kapcsolatunk elején se volt gazdag és most se az mielõtt azt hinné valaki, hogy emiatt vagyok vele.


19/L

2014. jún. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Kielégítõdött a lepontozás utáni vágyam. :D

5-ös voltam.

2014. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én kibernetikus polialoid vagyok.
2014. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem egészséges, bár én is ebben élek (32 év korkülönbség).

Nehéz megmondani, h miért, de szeretem.

Ez sok kompromisszummal jár, és rengetegen kritizálnak, sok barát elfordult....

És köztünk is sok a konfliktus, de erősebb a szerelmünk, legalábbis eddig az volt, és ennek már hat éve.

2014. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A nők szoktak sokkal öregebb pasikhoz hozzámenni.De érdekes,hogy csak akkor,ha gazdag is.:)
2014. jún. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársamnak a szülei 20 éve vannak együtt, az anyja 46, az apja 80 éves, ez szerintem olyan mint az első szerelem, lehet hogy véletlenül pont összejön de nagyon kicsi rá az esély
2014. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!