Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Szeretem, de el kell engednem és képtelen vagyok Nélküle élni.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, anya egyik barátjával, aki 38 éves, nagyon vonzódunk egymáshoz már tavaly nyár óta, amikor egy modell munkához ő csinálta rólam a próba fotókat. Látott fehérneműben is, aztán észrevettem, hogy sokszor nézzük egymást. Már eltelt egy év azóta és született a feleségétől 2 iker babája-van egy fia, aki már kb.10 éves- de most télen, amikor kutyát sétáltattam és ő épp a kocsijában ült, amikor elkeztem énekelni, mert nem voltam tudatában, hogy van bárki is ott, kiszált a kocsiból (este volt, azt nem írtam le. ) és boldog új évet akart kívánni ezért oda mentem hozzá.Én álltam olyan provokatívan közel hozzá és egyáltalán nem számítottam rá,hogy a számat fogja megpuszilni! Aztán,amikor a szája az enyémen volt -és minden abban a percben dőlt el-és a jelzésemre várt,én a számra olyan gyengéden kapott puszit csókká formáltam át. Még soha nem csókolóztam és nagyon lassan csinálta,szinte kínzóan lassan. Én oda bújtam hozzá és rájöttem,hogy mennyire jó vele és akarom őt,ahogyan ő is engem. Megbeszéltük,hogy találkozunk másnap egy kávézóban. Ő szobát bérelt egy nem is olcsó helyen,ami meglepetésként ért. Akkor még nem mertem volna gondolni sem arra,hogy ennyire szeret. Megtörtént,az övé voltam először,majd egint megtettük és megint.. Még mindig akarom őt. Senkinek nem tudtam,nem mertem beszélni erről,így,névtelenül már könnyebb segítséget kérnem. A helyzet az,hogy ő nem egy jó kátékként tekintett rám,mint,ahogy én rá tapasztalatlént,puszta szenvedélyes kalandként. Ő azt hiszem,szerelmes belém és fogalmam,sincs,hogy mit tehetnék,hiszen családja van,nem várhatom el tőle,hogy váljon el és várj meg,amég 18 leszek és onnantól boldog élet... Azt hiszem,ha nem láthatnám többé,bele pusztulnék.. Már próbáltam elfelejteni,de nem sikerült,egyszer sem.. Szeretem őt. Nem tehetek róla,ez megtörtént és már képtelen vagyok Nélküle élni. Mégis mit tegyek? Aki elítél,az nem tudja milyen is a szerelem valójában.

2014. júl. 1. 02:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Aki elítél,az nem tudja milyen is a szerelem valójában." ez aranyos, egy 16 évestől, biztos nagyon tapasztalt lehetsz, ha ilyeneket mondasz, hogy "képtelen vagyok Nélküle élni."


Na igen a bugyuta védekező magatartásodat félretéve...


Hogy mit tegyél? Legyél képes nélküle élni. Ennyi. Mit akarsz egy 38 éves családos embertől? Az egy dolog, hogyha ő hajlandó tönkretenni a saját családját, de te ebben ne vegyél részt, egy életre meg leszel bélyegezve.


"Ő azt hiszem,szerelmes belém" a francokat, csak egy kis tinipuncit akart kamatyolni, elég sok férfi ilyen, szereti kihasználni ezt a kis romantikus naivitást. És akit ki lehet használni, azt ki is használják.

2014. júl. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenestre a szovegszerkesztesed elegge erett szemelyisegre utal :)

Hidd el,hogy el kell engedned . Rossz lesz neki is es neked is- egy ideig . Most meg a rajongas korszakaban vagy ,de a hetkoznapokban ezek a generacios problemak megolnek a kapcsolatot es gyorsabban megutalnatok egymast,mint azt gondolod.


Most legy olyen erett es eros,hogy tudj veget vetni a dolognak.

2014. júl. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mit mondhatnék... Ennyi idősen én is egy naív kislány voltam. Az, hogy nősként az első randin megfektet egy szűzlányt, nem éppen a hősszerelmes férfira vall... Mondjuk inkább úgy, ha szerelmes beléd, várt volna még ezzel,nem cipel rögtön ágyba. Melyik férfi tudott volna ellenállni egy csinos tinilanynak, ha van rá alkalom? Ha valami fellángolást is érez, valószínűleg soha nem fogja elhagyni az asszonyt es a családod, még ha kérnéd is. A legjobb lenne elfelejtened, és inkabb a 20-as korosztályban keresned a nagy őt, ha már az érettebb férfiakra buksz.
2014. júl. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hogy lehet valaki ilyen naiv...

'Aki elítél,az nem tudja milyen is a szerelem valójában.' - ezt ugye nem gondoltad komolyan

2014. júl. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én apam 40 én 16 vagyok veled egyidôs és ha metudnám hogy az én apukám egy ilyen kis taknyos velemegykorú retkes csitrlvel kamatyol én széjjelcibálnám a kiscsajt..annyit kell mondjak hogy örülhetsz hogy nem az én apámat dug0d
2014. júl. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hajrá, hajrá ötös!
2014. júl. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez kamu, ilyen hülye p_csa nem létezik.
2014. júl. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Enis remélem hogy ez egy nagy hazugság,mert ilyen ember a Foldon nincs.

5-os igazad VAAAN!!

Teljes mértékben egyetértek veled.

Viszont ezt a naív kislányt,aki volt olyan szíves emgosztani velunk a titkát,azt mondom rá,hogy mégis 16 éves,éretlen liba,nem tudja még mit csinál. Késobb majd rájon,hogy mit csinált rosszul. De az én véleményem az hogy ez a ganaj mocsadék,aki apának és férjnek mondja magát,egy gerinctelen féreg. Mert nem érdemli meg sem az apa,és a fréj jelzot. Utálom az ilyen szuloket..Neki lehetett volna tobb esze,ha már neked drága kicsi csillagom nem volt. A feleségét meg oszintén sajnálom,hogy egy ilyen mocsoknak szult gyereket.

2014. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem vagy normalis egy csalados apuka mit akarna toled azon a dolgon kivul ezt kitalaltad vagy nem de te sem vagy normal es szuleid tudjak milyen lanyuk van?
2014. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!