Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a volt páromnak, hogy 1 évvel a szakításunk után is még mindig ugyanúgy szeretem? Azóta is képtelen vagyok más férfira nézni. És lehet hogy van barátnője Mégis mit mondhatnék?

Figyelt kérdés
:(:(:(:(
2010. okt. 6. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért szakitottatok? Részleteket pls
2010. okt. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
még valami, mit csinált hogy ilyen emlékezetes maradt? Énis szeretnék ilyen pasi lenni :P
2010. okt. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Történt valami amivel elbizonytalanított,amivel belekényszerített abba a helyzetbe,hogy saját magam törjem össze azzal hogy elhagyom:(

Csak önmaga volt, az a férfi aki nekem KELL:) :(

2010. okt. 6. 00:35
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
jó hülye vagy baszod. megérdemled a sorsodat.
2010. okt. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, amiért most olyat írok, hogy megbánthatlak. Ez az személyes véleményem és egyben tapasztalatom is. Ha már 1 éve eltelt és előbb nem mondtad meg most már ne is akard. Ő valószínűleg boldog az új barátnőjével (ha van neki).

Töreked arra, hogy magad lépj túl ezen, hiszen Te szakítottál vele attól függetlenül, hogy mibe is kényszerített bele. Akkor ott lett volna választásod. Akkor kellett volna elgondolkoznod nem szakítani, hanem a problémát vagy akármilyen más gond volt megoldani és nem utólag "siránkozni", hogy vége lett.

2010. okt. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik hozzá szóló, nem tudom hány éves vagy, a hozzászólásod alapján hím nemű, bár a megnyilvánulásod szerint még arra sem vagy érdemes! Többek között azért szerethetem még mindig mert FÉRFI!!! Mert bármerre megyek sajnos hasonló,(olyan mint te) érzelemhiányos palikkal találkozok, akik alacsony iq-juk miatt képtelenek, átérezni és megérteni más problémáját.... És ebből következik egy ilyen igen érzelemmentes és lealacsonyító hozzászólás.(Ha esetleg nem értenéd, saját magad alacsonyítod le)
2010. okt. 6. 11:28
 7/11 A kérdező kommentje:
Negyediknek! Nem bántottál meg, köszönöm a hozzászólásod! Tudom.. egy éve azon vagyok hogy végre túllépjek ezen az egészen de egyszerűen nem megy és ettől kikészülök!! Megváltoztattam az életem, nem beszélek senkivel akivel anno igen,új munkahely,most költözni fogok,de úgy érzem semmi sem segít. és nem tudom mit tehetnék!!
2010. okt. 6. 11:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért akarnál szánalmat kelteni? Mert többre nemigen számíthatsz.
2010. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mért lennék attól szánható, hogy ha elmondom neki hogy mit is érzek??! 2010ben szánalmas valakinek elmondani és kimutatni az érzéseid?
2010. okt. 6. 23:22
 10/11 anonim ***** válasza:

harmadik válaszoló vagyok.


Férfi vagyok, valszeg idősebb nálad. Az IQ-m is köszi, de valszeg magasabb mint a tied, ezt onnan veszem, hogy az emberek 98%-ánál magasabb. Az empatikus képességeimmel sincsenek dondok.


Csakhogy, az empátia nem arról szól kisanyám, hogy hogy az ölembe hajtod a buksidat, és én baromira eggyüttérzek veled, hanem arról, hogy tudom mit érzel és gondolsz. És te ugy érzel és gondolkodsz, mint egy hülyep***a. Ezértis rúgtad ki azt a férfit, akit még mindig szeretsz. Mert egy önző HP vagy. Most is veled kell eggyüttérezni... Vajon az EXed mit érzett, azon gondolkodtál már? hogy az idióta barátnője elbizonytalanodott, aztán kiadta az útját, és egy évig nem volt képes az igazséggal eléálli. Milyen férfinak kell egy ilyen nő?


megérdemled a sorsodat. Te cseszted el, viseld a következményeit.

2010. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!