Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A felnőtt lányom képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felnőtt lányom képtelen túllépni a volt barátján, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2 éve hagyta el a barátja. Teljesen összetört, 1 évig ki sem mozdult szinte a lakásból. Azóta is ritkán. Elkísértem egy pszichológushoz, fél éve jár oda havonta 1x, de semmi haszna. Még mindig szereti a fiút, most is majdnem minden nap sír, semmihez nincs kedve, nem lehet vele beszélni, alig eszik, épp hogy csak életben van még. A barátaival sem találkozik, neten szokott fent lenni és akkor beszél velük. Néha néz velem tv-t. A munkáját akkor otthagyta, azóta azt mondja keres állást, de nem vagyok benne biztos. Pár napja beszélt velem kicsit és azt mondta nem szeret már élni. Meddig fog ez tartani? Hogyan lehetne neki segíteni? Ketten élünk, nincs velünk az apja, nincs testvére, csak rám számíthat.

2014. júl. 25. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd el valami kôzös programra szerintem alegjobb egy túra lenne .
2014. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. :( Mindenképpen azt tudom javasolni amit az első. Légy vele folyamatosan mozgásban még akkor is ha nagyon kifárasztja az embert. Járjatok el valahová akárhová közösségbe ahol legalább új emberekkel tud ismerkedni. Muszáj túllépnie ezen. Meg kell értenie hogy valahol egy magányos fiú lehet pont rá vár.
2014. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
A lányod életképtelen.
2014. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mély depresszióban van vidd el azonnal maszek pszichiáterhez.
2014. júl. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak kihasználja, hogy nem kell dolgoznia.
2014. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak kamuzik, hogy ne kelljen dolgoznia. Undorító. Rugdald ki otthonról.
2014. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy én is úgy látom nem akar újra munkába állni, de az biztos hogy nem csak ez a baja, mert akkor gondolom máshova eljárna. Ezelőtt rendszeresen találkozott a barátaival és elment bulizni, moziba, sétálni. Meg imád vásárolni, persze most nem lenne rá pénze, de nem is érdekli ez sem. És alapból egy mosolygós lányról van szó, folyton nevetgélt, csak ezután a fiú után nem. Nekem meg nem nagyon van időm vele elmenni itthonról, mert dolgozom vagy én is a barátaimmal vagyok. Ő amúgysem ilyen anyás típus, már 14 éves korától csak a barátaival hajlandó kimozdulni. Mondtam neki, hogy ismerkedjen, mert rengeteg rendes,helyes férfi van kint, de ő eldöntötte, hogy neki nem jó más csak az az egy.
2014. júl. 25. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki depressziós, akkor addig még kinem kezelik belőle addig csak még rosszabb lesz, ugy irtad le, hogy nem javult az állapota, hanem inkább még sötétebben látja a helyezetét. Ehhez az állapothoz semmi köze nincs annak, hogy nem akar dolgozni. Szegény beteg, és kezeltetni kell, ha meggyógyul és jobban lesz, akkor tud csak elmenni a barátaival és munkát is csak akkor tud majd találni. Vidd el egy jó pszichiáterhez, teljesen rendbe fogják hozni..
2014. júl. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írta vidd pszichiáterhez mert egyszer arra mész haza hogy ott lóg kötélen. Szomszéd nő így járt a lányával, nem ijesztgetés miatt írom, de ezt nagyon komolyan kell venni.
2014. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!