Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen osztálytárssal járni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen osztálytárssal járni? Van valakinek ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó lett volna, ha sikerült volna, meg volt rá az esélyem, de ő megváltozott ( a rossz irányba ), szerintem, ha nem történt volna meg, akkor jó lett volna.
2014. okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én most járok az osztály társammal. Nem rossz :D nagyon jó tudtok beszélni órán stb. és nagyon jó a kapcsolatunk :)
2014. okt. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
minden jó minden szép... amíg vége nem lesz. 2 exem van az osztályban,most vagyok végzős :DDD
2014. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az elején nem akartam osztálytárssal járni, nehogy úgy járjak, mint a 2#, de egyszerűen halálosan beleszerettem az egyik srácba. barátok voltunk eleinte, de én többet éreztem és szinte belerohadtam az érzésbe. aztán elmondtam neki, hogy mit érzek, majd kiderült, hogy Ő is így érez irántam. úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk. ez volt 9. utáni nyáron. most 11-es vagyok, azóta én vagyok a világ legeslegboldogabb embere. több, mint egy éve vagyunk együtt és soha nem voltam még ennyire boldog. néha rossz suliban, mert nyilván ott a barátainkkal vagyunk és nem egymással. és ha valami baj van épp, akkor nem tudom kerülni, mert mindig ott van körülöttem. de ennek ellenére örülök, hogy az osztálytársam, mert így megismerhettem azt a srácot, akivel le akarom élni az életemet.
2014. okt. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: *3#
2014. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

szuper :) 14/F

minden hétköznap látod, és együtt tudtok lenni. szuper :D

2014. okt. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Egyértelműen jó :D

Mert esetleg nincs olyan hogy heti 1 tali.. itt hetente 5 tali + amit még meg is beszéltek ;)

2014. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

amikor együtt vagytok, nagyon jó :)

utána is jó, mert szerintem ha kidobnak kevésbé fájdalmas úgy kiszeretni belőle, hogy egyszer csak soha többet nem látod.

én exem szakítás után egyre rondább lett (pedig ő dobott ki engem és neki lett új kapcsolata hamar, nekem meg azóta (1 éve) sincs semmi), és ez is könnyített a tovább lépésen :D

már meg sem ismer szinte... sosem köszön, ha meglát elfordul, ha én köszönök neki úgy csinál mintha nem hallaná...

már teljesen túl vagyok rajta :) de ez volt életem eddigi legjobb kapcsolata, hiába lett ilyen szar a vége...

2015. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!