Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, vagy csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, vagy csak azért kell, mert nem kaphatom meg?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, aki csak barát volt eddig. És már egy ideje tudom, hogy szeret, és mivel ezt időnként mondja is, sajnos kisebb időközökre megszakadt a barátságunk már párszor. Viszont akárhányszor ez történik, miután elutasítom, úgy érzem, hiba volt, és szeretem. Miért történik ez velem? Megint ez van, és megőrülök. Mit csináljak?


16/L



2014. okt. 9. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Félsz hogy elveszíted,de nem is akarsz vele összejönni.Össze vagy zavarodva,mert azt sem tudod mit akarsz.Vagy szereted vagy ragaszkodsz hozzá.
2014. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kristabell ***** válasza:
Én azt mondom,ha ez már nem elsőre történik meg,akkor vágjatok bele,mert eljátszhatjátok még egy párszor,hogy neked ő nem jön be,de neki komolyak a szándékai.szerintem most mondj igent,és próbáljátok meg,vagy arra megy rá a "barátságotok",hogy belefáradt és keresett más lányt,te pedig egyedül maradsz
2014. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!