Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kaphatom vissza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cica15 kérdése:

Hogyan kaphatom vissza? Szeretem, de nem tudom mit tegyek. A többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval nekem és a volt páromnak 2 és fél hónapig tartó kapcsolatunk volt.Nagyon szerettem,de mindig attól féltem,hogy ő nem szeret viszont. Elég sokat veszekedtünk nyáron amikor még együtt voltunk,de mindig megbeszéltük..majd szakítottunk akkor még nem tudtam,hogy miért..már eltelt 2 hónap és pár napja felhívott este(ugye közös baráti társaság stb.) de nem ő szólt bele a telefonba majd mikor visszahívtam ő vette fel..jól elszórakoztunk mint régen.. aztán késő este felhívott és mondta hogy soha senkit nem szeretett úgy mint engem de elvesztettem a bizalmát és emiatt lett vége..azóta majdnem minden este beszélünk telefonon és ma találkozni is fogunk..én szeretem és nem tudtam elfelejteni.. de nem is akarom..Tegnap viszont kiderült,hogy már kb egy hónapja van barátnője..Mi tévő legyek?kissé bonyolult a story.. Segítsééég! :S :(

2012. okt. 31. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem bonyolult ez.

Van egy barátnője, de nincs szex vagy kevés a szex, vagy nem elégíti ki őt teljesen, ezért bepróbálkozott, és úgy nézem, be is jött neki. Nem véletlenül nem teregette ki egészen tegnapig, hogy ő nem független.

2012. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tányleg boynolult. Mivel van barátnője, szerintem hagynod kellene, mert vagy szórakozik csak veled, vagy pedig barátnak akar. Viszont ennek így mindenképpen rossz vége lesz részedről... Szerintem el kéne felejtened. Tudom, hogy nehéz, én is voltam ilyen helyzetben. Akkor én is így álltam hozzá, nem adtam föl, ő pedig kihasználta a helyzetet. Közel 3 éveg szenvedtem miatta, mire sikerült elfelejtenem.
2012. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. A csaj elméletileg külföldön van,és minden teljesen ugyanolyan volt most így ebben a pár napban mint anno.. Szeretem és visszaakarom kapni,nem adom fel.Ez az egy biztos.. Viszont bizonyítanom kell,hogy bízhat bennem és ezt ő is tudja,hogy tenni fogok kettőnkért..még mindig szeret,de ő nem az a fajta srác aki kihasználja a lányokat..Ha nem lett volna annyi bekavarás a kapcsolatunk után sikerült volna megbeszélnünk mindent..de mindketten túl hiszékenyek voltunk és inkább csak szidtuk egymást anélkül,hogy tudtuk volna mi is az igazság.. Viszont egyik este írtam neki egy levelet és megkérte hogy olvassam fel neki..nagyon meghatódott nem talált szavakat se.. csak annyiban kérem a segítségeteket,hogy mégis miképpen tudnám visszaszerezni az életem értelmét..
2012. okt. 31. 15:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy biztos! Ne fekudj le vele!!!
2012. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem mikor ilyen problémám volt, azt javasolta valaki, akinek adtam szerencsére a véleményére, hogy ne keverjem a szerelmet az obszesszióval. Az ilyen 'életem értelmés' mondatok alapján merem ugyanezt javasolni. Ha most kiszállsz, 3 hónap és nem érdekel majd.
2012. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5.-nek üzenem:hogy ha addig se tudtam felejteni,akkor ezek után se fog menni főleg úgy hogy tudom,hogy szeret. Tegnap találkoztunk és tökéletes volt. Harcolni fogok érte..tanultam a hibámból és nem akarom még egyszer elveszíteni. De azért köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. nov. 1. 15:58
 7/10 Mőcy válasza:
Szerintem te lassan elfelejtetted volna őt, ha nem jött volna megint a képbe. Én is így voltam, aztán rájöttem, hogy nekem az nem éri meg, hogy még egyszer ugyanazt a szakítást átéljem, mint azelőtt, és most már nem is érdekel egyáltalán a srác.
2012. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Találkoztunk,és tudom,hogy szeret mert ugyanolyan volt minden mint akkor.. Arra kért,hogy szerezzem vissza a bizalmát és mondta,hogy fontos vagyok neki .. meg csókolt pedig azt mondta kb előtte egy 10 perccel,hogy nem fog csókolózni senkivel mert az túl érzelmes dolog és hogy ne haragudjak emiatt rá.. elmentünk sétálni arra a helyre ahol összejöttünk és sok időt töltöttünk a nyár folyamán,majd fázni kezdtem és megölelt..utána pedig adtam egy puszit az arcára.. majd megcsókolt.. érzem sőt tudom,hogy szeret és eléggé gondolkodik azon,hogy szakít a barátnőjével de mivel a csaj nem itthon van hanem külföldön ezért nem olyan bunkó h sms.be szakítson vele..csak vissza akarom szerezni a bizalmát..ebben kell nekem a segítség.. de azért köszönöm a válaszodat :)
2012. nov. 10. 22:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig igenis van meg eselyed. Legyel vele megerto, kedves, ne szidd a baratnojet, ne tegyel ra megjegyzeseket!

Nem kell ot ezert elitelni, az erzelmeknek nem mindig lehet parancsolni.

Miken veszekedtetek?

2012. nov. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 9. válaszoló :) Igazából a féltékenységen. de mindig megoldottuk :Ö


Amúgy így hogy eltelt majdnem 2 hónap nagyon jól alakulnak a dolgok. már nincs barátnője, mondjuk úgy hogy új frázisba érkeztünk. Tényleg megakarjuk ismerni a másikat ezért lassítottunk a tempóval,viszont mindig keressük egymás társaságát. Volt hogy kint aludtam nála,de akkor se történt semmi,csak összebújós alvós este volt :) szóval haladunk :) Köszönöm az eddigi válaszokat sokat segítettek :)

2012. dec. 26. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!