Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg fog valaha bocsátani? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog valaha bocsátani? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedem egy sráccal. nagyon fura személyisége volt, sokszor bántott szavakkal, bár mindig elmondta, hogy nem direkt. Az egyik ilyen alkalmával betelt nálam a pohár, és az ő stílusában kezdtem válaszolgatni, ami miatt nagyon összevesztünk. Letiltott facebookról, az utcán ha meglát kerül.

Utána tudtam meg, hogy nárcisztikus személyiségzavarban szenved.

Hihetetlen lelkiismeretem lett, türelmesebb, megértőbb kellett volna, hogy legyek vele. Írtam neki bocsánónatkérő levelet, de nem segített, semmi változás.

Sajnos nagyon hiányzik, és nagyon szeretnék neki segíteni, mert egy értelmes ember lenne, de sajnos tudomást sem akar szerezni rólam, ami nagyon bánt.


2014. nov. 15. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan azt hiszed hogy meg tudsz valtoztatni egy szemelyisegzavaros embert? Lehet hogy ez a baja de attol meg o is tudja hogy nem sertegetem a masikat. Inkabb orulnod kellene hogy megszabadultal egy olyan embertol aki mar az elejen ugy beszelt veled mint a kutyaval.
2014. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább lépj túl rajta és keress olyat aki megbecsül és megérdemel téged.
2014. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most hirtelen meglepődtem,mert én is kiírhattam volna ezt a kérdést,majdnem így,szó szerint!Kivéve a személyiségzavart,mert abban az én illetőm nem szenved,egyszerűen csak egy nagyképű bunkó,aki el van magától szállva.Szerintem ennek a pasinak is szimplán ez a baja.Szóval ne nagyon emészd magad,mert nem éri meg.Én is folyamatosan próbálkoztam,mert azt hittem,bennem van a hiba,de miután a legutóbbi békülési kísérletem is hidegen hagyja,rájöttem,hogy valójában ő engem szarba sem néz.Pont,mint téged a fenti ember.Tehát saját érdekedben jobban jársz,ha feladod,és találsz magadnak valami normális férfit.Én is ezt fogom tenni,ha már lesz hozzá erőm.
2014. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Az az ember aki nárcisztikus személyiségzavarral küzd azt nem érdekli mások lelkiismerete. Csupán az hogy elismerjék őket, hogy ők tökéletesek és amit tesznek az mindig hibátlan. A kritikát pedig nagyon nehezen sőt szinte egyáltalán nem viselik el. A nárciszta emberek rendkivül önzöek, és nem érdekli őket más csak saját maguk. Ha nem vagycsoda doktor akkor javaslom felejsd el a srácot hidd el jobban jársz. Sajnos ebből a betegségből nem lehet kigyugyulni.
2014. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!