Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elszellentettem magam Istentis...

Elszellentettem magam Istentiszteleten. Nagyon bánom az egészet. Isten meg fog valaha bocsátani?

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 18:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem.


De ne izgulj, a pokolban jó a klíma, és jó fej a társaság. Halálod előtt tegyél el kártyát, hogy tudjunk römizni! Hátha én elfelejtem.

2014. okt. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia !


Ezt most komolyan kérdezed ?

2014. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Ozmium42 ***** válasza:
29%
Egyszer tömegmészárlást rendezett, mert a kiéhezett, és mannával torkig lévő zsidók ettek egy madár húsából, amit direkt ő küldött arra. Egy embert azért ölt meg, mert hozzáért egy megbillenő dobozhoz, hogy megtámassza. Elsőszülötteket azért, mert elsőszülöttek voltak. Ki tudja, hogyan gondolkodik Isten?
2014. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Most vasárnap? Mert akkor nem figyelt, az előző napi meccs ismétlést nézte. Unokatesóm elsőáldozásán beszart az orgonista vénasszony, ha ő nem kerül a gyehennára, akkor te se fogsz.
2014. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem, mész a lecsóba a folytatást meg tudod, ha ettél már.
2014. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Valami ertelmes valasz? Egyebkent a kerdes teljes mertekben komoly
2014. okt. 29. 20:45
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
üdv, mivel a Teremtő teremtette meg az embert, Ő alkotta meg az emésztőrendszert is, számára ennek a rendes működése nem megbotránkoztató. tisztában van azzal, hogy gázok termelődnek az emberbe, és annak távoznia kell. meggyőződésem, hogy az sem zavarja, ha valaki a wc-n olvassa a bibliát. kérdezed, hogy meg fog-e valaha bocsájtani neked. mi alapján bocsájt meg Isten? a biblia szerint a bűnbánó szívet nézi. amint észreveszi nállad, hogy megbántad, már meg is bocsájt. te bánod ezt a dolgot, ergo Isten már megbocsájtott neked (szerintem ezért nem is haragudott) az Istentisztelet nem azt jelenti, hogy áldozatot kell hozni, hanem hogy irgalmasságot kell gyakorolni. :-)
2014. okt. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%

Kedves kérdező! Honnan gondolod, hogy ha ilyent feltételezel Istenről, akkor jó helyen vagy nála? Nem gondolod, hogy tanulnod kéne Róla még sokat, hogy igazán megismerd, amilyennek a Biblia feltárja? Mert amíg nem ismered meg Őt, nem vagy közel hozzá!


(János 17:3) "Az pedig az örök élet, hogy ismeretet szerezzenek rólad, az egyedüli igaz Istenről, és arról, akit elküldtél, Jézus Krisztusról."


Egy Jehova Tanúja.

2014. okt. 30. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerencsére Isten az üdvösséghez hitet kér, nem pedig a jehovisták szerinti követelményeket.
2014. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
üdv, viszont azt írja a biblia, hogy a hit halott cselekedetek nélkül, és azt, hogy sátán és a démonok is hisznek, mégis el lesznek pusztítva. a biblia abban segít, hogy gyakoroljuk a hitünket, aminek léte valóban nélkülözhetetlen, de nem az egyedüli feltétele az "üdvözülésnek". :-)
2014. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!