Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Totál bele vagyok zúgva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál bele vagyok zúgva a tanáromba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 vagyok, ő olyan 30 körül. a nyarat arra szántam, hogy elfelejtsem, de képtelen vagyok. a velem egykorú fiúk taknyosak hozzá képest (de más felnőtt férfiak is). tudom, hogy ez nagyon helytelen, de nem tudom irányítani az érzéseimet...
2008. aug. 16. 06:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Mindenképpen próbáld meg elfelejteni. Általában semmi jó sem szokott kisülni ezekből a kapcsolatokból.
2008. aug. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A korodbeli lányok idősebbekkel kezdenek, a 30-40-esek meg kikacsingatnak néha a friss husira, ez ilyen.

Csak vigyázz, mert ez a tanár állásába kerülhet.

2008. aug. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon gyorsan verd ki a fejedből!!! Veled egykorúval vagy max. pár évvel idősebbel kezdj!
2008. aug. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Én matematikát tanítok és volt egy diákom,aki teljesen belezúgott az angoltanárjába.A tanárbácsi szédítette,megcsalta vele a barátnőjét többször is,csak kihasználta a buta kis 15 éves,de nagyon csinos kis csajt.A diáklányt meghurcolták,el akart menekülni az iskolából,a tanár meg röhögött a markában.A lány azóta sem tudja elfelejteni a férfit,mert a korabeli fiúk olyan csitrik.

Nőlj fel,mert nagy gond lesz.Verd ki a fejedből a pasit.Majdhogynem apád lehetne.

2008. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Jól irta az egyik hozzászóló ez a tanár állásába is kerülhet. Ha mindenképp ő kell neked várj egy évet érettségiig, vagy menj át másik iskolába. De gondolj bele, hogy kell e ez neked. Mert a 30 éves tanárodnak már biztos felesége és gyerekei vannak, és nem fogja miattad otthagyni a családját. Ha éppen olyanja van lehet, hogy lefeküdne veled, de nem lennél a barátnője, pedig gondolom ezt szeretnéd. Legjobb, ha elfelejted.
2008. aug. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként vannak olyan fiúk,akik nem éretlenek,és nincsenek 3O évesek.Én sok ilyet ismerek,sok 2O év alatti is van.Csak a megfelelő körökben kell mozogni.Egyébként megértelek,míg nem kezdtem el járni a barátommal,én is kétségbe volta esve,hogy milyen gyagyásak tudnak lenni a fiúk.Szóval szerintem nézz körül,keress mást,vagy legalább próbál meg.
2008. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van azoknak is, akik azt mondják, hogy felejtsd el és valóban ez is a legelyesebb dolog, ha családja van...De viszont én már több mint 8 hónapja egy ilyen kapcsolatban élek, igaz én az általános iskolás tanárommal jöttem össze 1 évvel a ballagás után...Ő 32 éves...Tehát egyáltalán nem biztos, hogy ebből csak rossz dolgok sülhetnek ki. Bár ezt így látatlanba nem tudjuk megmondani, hogy van-e családja vagy tetszel-e neki...És ha nincs családja és tetszel is neki, akkor is meg kellene várnotok az érettségit...Úgyhogy így vagy úgy de mindenképpen "pihentetned" kell ezt az ügyet...
2008. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
tudom, hogy el kell felejtenem, azért teljesen hülye nem vagyok...:/ nincs családja, kicsit olyan mint piton a hp-ből:D
2008. aug. 16. 10:38
 9/17 anonim válasza:
66%

Énis voltam ilyen helyzetben nekem egy 40 éves pasi tecet 17 évesen:DE tutam hogy elkell felejtem meg is teetm és am már csak barátok vagyunk nagyon jom barátok és nekem is gyönyörü családom lettt egy másik paival igaz hogy 13év van köztünk de szertjük egymást!!!

EL KELL SÜRGÖSEN FELEJTENED!!!!!

2008. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
feküdj le vele. teherbe esik. kirugják. elhagy. szóval megéri. majd elmulik kösd le magad valamivel: munka.
2008. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!