Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Totál bele vagyok zúgva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál bele vagyok zúgva a tanáromba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 vagyok, ő olyan 30 körül. a nyarat arra szántam, hogy elfelejtsem, de képtelen vagyok. a velem egykorú fiúk taknyosak hozzá képest (de más felnőtt férfiak is). tudom, hogy ez nagyon helytelen, de nem tudom irányítani az érzéseimet...
2008. aug. 16. 06:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
hehe teherbe esni biztos nem fog:D
2008. aug. 16. 20:51
 12/17 A kérdező kommentje:
és, ha elmondanám neki?
2008. aug. 21. 21:51
 13/17 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem egyáltlán NEM kell elfelejtened,mert bármi lehet köztetek.Én is úgy gondolkozok ahogy te.Nekem inkább a 30 körüli férfiak jönnek be,mint a korombeliek,és nekem összeis jött egy sráccl-bár ő nem tnár,de ugyanúgy tabu volt akkor dolog amikor megismertem,és mégis elmondtm neki.Jó lenne tudni,hogy ő hogy viselkedik veled,kapcsolata van-e vagy valami.Ha nincs neki,kkor kezdeményezz,küldj neki jeleket,kár el is mondhtod egy megfelelő pillnatban(amikor nagyon bizalms beszélgetésben vagytok)ha van kpcsolta akkor se dd fel,mert semmi sem lehetetlen.Mindig keress közös témát.Nekem van egy ismerősöm,ki összejött a tanárjával.Szóval egy a fontos:NE ADD FEL!!!és ne akard elfelejteni....

2008. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek totálisan mert én is ebben a cipőben járok, csak én fiatalabb vagyok, és a tanárom is fiatalabb. Nagyon szeretem és hiába ez a sok okoskodás mi is tudjuk, hogy ki kell zúgnunk belőle de nem megy... Én azt javaslom, amit én fogok tenni most kedden. Beszélek vele mint egy baráttal, megkérem, hogy beszélgessen velem egy kicsit és fehozom, hogy ő mit csinálna, ha egy diáklány beleszeretne, mert ismerek egy olyan lányt...és ha aztmondja h megértené akkor elmondom neki h ne kínozzam magam, ha pedig kinevet akkor remélhetőleg kiábrándulok belőle, hogy bunkó.
2008. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én nem mondanám el neki mert lehet h másképp értékel


zavarba is hozhatod

vár j még egy kicsit és minden le fog tisztulni a fejedben:)

2009. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Felejts el! Csak kihasználna. Egy 30 éves pasi, egy vele egykorút keress, akivel leélheti az életét. A veled egykorú lány, csak szórakozás lenne a számára, vagy még az sem.
2010. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
mond el valakinek akiben megbizhatsz és tud titkot tartani
2012. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!