Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem szerelmes vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok a munkatársamba. Csak rá gondolok és mindenről ő jut az eszembe. Ha nem látom hiányzik. Mit tegyek? Már többször is álmodtam vele. Ebbe belepusztulok.

Figyelt kérdés
A gond az hogy ő is nő. Ès rohadtul nem merem neki elmondani mit èrzek. Ès tutira ha túlèlem ezt a dolgot újból szerelmes leszek valakibe akinèl semmi esèlyem. Utálom az egèszet.

2014. dec. 6. 21:24
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha ennyire nem mered elmondani, akkor szerintem próbálj meg vele több időt együtt tölteni. Hívd el kávézni, teázni, moziba, vásárolni ...etc. Beszélgessetek minél többet, hogy kiderüljön a mi helyzet. Próbálj kissé félreérthetően fogalmazni bizonyos esetekben, hogy elgondolkodjon rajta, hogy most ezt komolyan mondtad, vagy esetleg vicceltél. No meg persze sokat mosolyogni rá :) Én tuti ezt tenném... :)
2014. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a fenti mondta, töltsél vele sok időt. :) Mosolyogj, legyél figyelmes, tartsd észbe, amit mond. És persze MOSOLYOGJ, sokat :)
2014. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit tudsz róla? Mert ha tudod, hogy biztosan a pasikhoz vonzódik és párja is van akkor sajnos esélytelen. De ha nem akkor lehetne vele beszélni vagy finoman rávezetni. Mert hát kitudja? Ha csak magunkban őrlődünk úgy sose lesz párkapcsolatunk, persze vannak lehetetlen helyzetek azokon túl kell lépni még ha nehéz is. De lehet egy szerencsés véletlen folytán kiderül a másik is hasonló cipőben jár.
2014. dec. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs pasija. Kèrdeztem mèrt nincs fèrje meg hat gyereke ès azt mondta nem nem ez volt a fontos. Szoktam vele beszèlgetni de nem könnyű, de megragadok minden lehetősèget.
2014. dec. 14. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert. :-))
2014. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kitartást és sok sikert :)
2014. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok. Sajnos nem haladtam sehova az üggyel. Van mèg 3 napom ès utána lehet hogy soha többet nem látom. Vagy megmondom neki vagy hagyom. Az a gáz ha nem jön össze legközelebb megint szerelmes leszek ès ha nem teszek semmit szètcincálom a lelkem mert nem merem megmondani mit èrzek. Muszáj ezen változtatnom. Majd mèg ìrok. De tèlleg rosszul állok.
2014. dec. 19. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!