Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilvesztert discoban töltötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilvesztert discoban töltöttem. Ezek után érdemes menni többet?

Figyelt kérdés

Nem éreztem jól magam..egyrészt a tömeg miatt ,másrészt meg a fiúk érdeklődését sem találtam komolynak .Bevallom,h az önbizalmam így nem volt túl nagy az este folyamán.

Kinézetre olyan átlagosnak tartom magam . Szerintem az az eset vagyok,h vagy bejövök valakinek,v nem .

5 órát voltunk ott és ez idő alatt kb 4 srác jött oda konkrétan , táncolni hívni , vagy beszélgetni....de mindegyikükön érződött,h nem vesznek komolyan , csak úgy vannak vele,h ha már itt vagyok ,akkor miért ne .


Tudom,h nem kell sokat várni egy discoban ,h komolyan vegyenek, de egy minimum szintet azért elvártam volna e téren,h éreztessék,ha már érdeklődnek...


Nagyon csalódott vagyok most ,és teljesen kiábrándultam ebből a szórakozási formából.....

Az önbizalmam lehúzta konkrétan . Olyan szándékkal mentem,h majd jól érzem magam, a fiúk meg jönnek,ha akarnak,de nem erőltetek semmit......


Érdemes így menni ,vagy hagyjam ezt teljesen?


18l


2015. jan. 1. 17:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
disco…mit vártál..
2015. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
ne kelljen már kifejtenem ,h mit vártam..leírtam már egyszer.
2015. jan. 1. 17:35
 3/21 anonim ***** válasza:
Korábban nem jártál bulizni? Egyébként 4 fiú 5 óra alatt nem rossz szerintem, bár az más kérdés, hogy nem vettek komolyan, vagy lehet csak te érezted így a légkör miatt. Neked kell tudnod, hogy a disco a te világod-e, ha nem érzed jól magad ott, akkor nem kell menni.
2015. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Disco az ilyen. A netes ismerkedés meg azért nem jó nektek, mert ismeretlen az illető. Máshol meg ne zavarjon már, mert éppen dolgod van ... Szerintem te csak simán egyedül akarsz lenni, ennyi.
2015. jan. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ezert se jarok discoba...

17f

2015. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: igen,voltam korábban már, de nem járok sűrűn ,csak néha.3-4 havonta kb.
2015. jan. 1. 17:38
 7/21 anonim ***** válasza:

Discoban ne nagyon számíts szerelemre. Előfordulhat, hogy találkozol egy normális sráccal, de a legtöbben ott egy kis kavarásra, vagy szexre mennek.

Ha annyira nem tetszik a discos közeg, akkor ne járj oda.

2015. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

3.válszoló: netes ismerkedéssel rossz tapasztalataim vannak.

Facebookon szoktak ismeretlenül rámírni a nagy semmiből,és bármennyire is volnék nyitott ,h megismerkedjünk, a bizalom nehéz nekem....

A simán ,utcai ismerkedés,vagy egy hétköznapi helyen, az sokkal inkább tetszik... és nem lenne ellenvetésem

2015. jan. 1. 17:41
 9/21 anonim ***** válasza:
egy teljesen ismeretlen illető mit csinálhat hogy azt hidd hogy nem vesz komolyan? és mennyire kéne hogy komolyan vegyen ha nem ismer még?
2015. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

fáradt vagyok a kérdéseidhez megmondom őszintén.

Meg látom nem vetted le a lényeget,úgyhogy mindegy is.

2015. jan. 1. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!