Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy erdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy erdemes varni az Igazira?

Figyelt kérdés
Inkabb varni egy olyas valakire akivel ugy erzed teljes vagy. Akit neked teremtettek, szeretsz es viszont szeret. Inkabb varni erzelmi es akar testiseg szempontjabol is. Mint odaadni magad es az eletet egy olyan embernek aki ugyan jojo... De nem az igaz....
2015. jan. 2. 00:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hat ha van is ilyen,akkor engem rohadtul megvarakoztat:/
2015. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek ebben s várok már hosszú ideje.
2015. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom..

En talaltam valakit aki olyan mint en es o lenne nekem az elso..

Szoval vagy letezik vagy nem en magamhoz hasonlot talaltam..

2015. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Hiszek,bár lassan kezdem feladni,dee sosem lehet tudni,mikor sétál elénk ... :))
2015. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
27 éves vagyok, már nem hiszek az igaziban. Eddig hittem a mesékben, már belefáradtam. Eljött a változtatás ideje.
2015. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hiszek benne, sosem szabad feladni a várakozást! L
2015. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem igazán :D
2015. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az igaziban..
2015. jan. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Már nem.Régen még azt hittem,majd egyszer nekem is lehet barátnőm az életemben,és boldogok leszünk.

De a valóság,és az élet rendesen megmutatta,hogy erre esélyem sincsen hiába akarom bármennyire is ezt.

23/F

2015. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Ha szexről van szó, nekem megérte várni egy olyan lányra akivel nagy volt a szerelem és nagyon egyek voltunk. Igaz, hogy 1 év után elhagyott, de még így visszagondolva is megérte. Örülök, hogy az első így történt és nem részegen egy "hétköznapi" lánnyal. :D
2015. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!