Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aktus után 2 hónappal 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus után 2 hónappal 3 negatív teszt, mégis terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Októberben kimaradt a menstruációm, majd a következő 2 megjött. Tesztek negatívak voltak, illetve voltam 5 héttel az aktus után és pár nap híján 2 hónappal utána is. Illetve csináltam még 3 tesztet ezután mindegyik negatív.
2015. jan. 2. 15:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
hasi ultrahangon 5 héttel és majdnem 2 hónappal utána
2015. jan. 2. 15:50
 2/19 anonim ***** válasza:
most akkor terhes vagy sem? nem értem...
2015. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Katolikus plébános ***** válasza:

Oké,mi lesz a baba neve?


Teszt szokott tévedni...de háromszor,azt kétlem..

2015. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha azóta nem szexeltél(mármint 5hete),akkor biztosan nem vagy terhes.
2015. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
szerintem a postás volt:DDD
2015. jan. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
a tesztek negatívak, az uh sem látott semmit.
2015. jan. 2. 15:55
 7/19 anonim ***** válasza:

Ja, tehat a tesztek ed a vizsgalat es a mensi ellenere ugy erzed, hogy terhes vagy? Ezek nem elegendo bizonyitekok, vagy no a hassd?

Kicsit irhatnal ertelmesebben, mert nehez kihamozni mit is akarsz...

2015. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
próbálom értelmesebben: Szóval októberben voltam együtt a párommal, ezután nem jött meg. Tesztek negatívak voltak, majd az aktus után 5 héttel hasi uhra mentem, nem látott terhességet a doki. Ezután megjött a következő. és ismét negatív volt a teszt. Újra hasi uh, ekkor már 4 nap híján 2 hónappal az aktus után voltam. Akkor sem volt semmi terhességre utaló jel. Majd a következő is megjött. Amikor elmúlt csináltam még 3 tesztet, mindegyik negatív. Bocsi ha nem volt érthető
2015. jan. 2. 15:59
 9/19 anonim ***** válasza:
akkor nem vagy terhes
2015. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 RRR ***** válasza:

nem vagy

ne idegeskedj

2015. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!