Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aktus után 2 hónappal 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus után 2 hónappal 3 negatív teszt, mégis terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Októberben kimaradt a menstruációm, majd a következő 2 megjött. Tesztek negatívak voltak, illetve voltam 5 héttel az aktus után és pár nap híján 2 hónappal utána is. Illetve csináltam még 3 tesztet ezután mindegyik negatív.
2015. jan. 2. 15:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
puffad az alhasam, kb azóta hogy halálra idegeltem magam, hogy nem jött meg. Ha eszek, iszok az egész felpuffad, reggel ha tudok wc-zni akkor általában lemegy, de székelési gondjaim is vannak. Hol hasmenés, hol rendes széklet, hol semmi. Semmi más tünetem nincs, se mellfeszülés, semmi.
2015. jan. 2. 16:05
 12/19 anonim ***** válasza:

Hat egy ket honapos magzatot mar csak megtalal ety ultrahangos:D eg a teszt is...

szoval biztos, hogy nem vagy terhes!

2015. jan. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Költőnő? ***** válasza:

Jézus xddddd

nem vagy terhes ne idegeld szét magad.

2015. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
csak a haspuffadás miatt idegeskedem. Olvastam hogy az lehet jele..
2015. jan. 2. 16:09
 15/19 Költőnő? ***** válasza:
Meg ezer másnak.
2015. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
egyébként fogamzásgátlót szedek, de októberben kihagytam egy szemet.. és nem pótoltam. A következő akkor jött meg amikor szokott, illetve az azutáni is. Csak aggódom, hogy nem-e "megszokásból" jön meg..
2015. jan. 2. 16:19
 17/19 A kérdező kommentje:
Anyu szerint ez már beteges..sőt mindenki szerint. És valahol én is érzem.. de már nem is merek beszélni róla, mert mindenki hülyének néz. De valahogy mégsem tudok megnyugodni. Az aktus utáni 16.naptól a 6.hétig teszteltem, negatív volt minden. Gondolom, hogy a sok teszt közül egy kimutatta volna.. de rohadtul megijedtem. A gyógyszert is mindig pontosan szedem, nem tudom akkor mi volt..kimaradt
2015. jan. 2. 16:31
 18/19 anonim ***** válasza:

Felejtsd mar el, nem vagy terhes, hanem a beleid nem jok:D bar a sok stressz is benne van, meg a karacsonyi zabalas...

szoval nem, nem vagy terhes, mostmar felejtsd el:D

2015. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
nem is zabáltam.. alig birtam enni bármit is.. :(
2015. jan. 2. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!