Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám könnyebben elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú nagyon rég óta tetszik. Régebben kb minden nap beszéltünk, aztán abbahagytuk és mostanra semmi... Aztán kiment 2 hónapra Floridába de jött egy új évfolyamtársam... Egyből megtetszett és én is tetszek neki. De ez a fiú visszajött Floridából ês olyan mintha kicserélték volna. Régebben bunkó volt most meg pacsit kér meg ilyenek. El szeretném felejteni de nagyon nehezen megy. Kaphatnék segítséget hogy mehetne könnyebben? 14/L

2015. jan. 19. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
és miért beszéltél vele mindennap, ha bunkó féreg volt? bocs az off topicért, csak ezzel közelebb kerülnék a nők megértéséhez.
2015. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na erre nem gondoltam, sose próbáltam még pacsit kérni a csajoktól.

Lehet hogy én az elejétől rosszul csinálom?

2015. jan. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2: Látod! "Régebben bunkó volt most meg pacsit kér meg ilyenek." Ezen a mondaton felröhögtem.
2015. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fruzsikaaaaaa válasza:
Az én valakim Zambiába ( Afrika) ment ki eggy évre tartottad vele a kapcsolatot????
2015. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!