Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarja a fiúkat, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a fiúkat, ha egy lány káromkodik?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 10:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl igencsak zavar.
2008. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Engem igen, de az is, ha egy fiú teszi. Teljesen fölösleges és visszataszító üresjárata az agynak az állandó káromkodás.


Még ha vki becsípi az ujját, vagy ráüt, vagy ilyesmi, akkor is kialakíthatja azt, hogy inkább felszisszen; de azokban az esetekben, amelyekben még kevésbé van hirtelen indulat jelen, meg simán van mód arra, hogy kulturáltan fejezzük ki a nemtetszésünket.


A töltelékszó jellegű vazze és stb. nélkül is nagyon jól meg lehet lenni. Sőt, figyeld meg, ha valakinek a beszéde tiszta és értelmes, káromkodásmentes, azt komolyabb, megbecsültebb embernek fogják tartani.

2008. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb fiút igen. Én lány vagyok és szerintem eléggé undorító dolog a káromkodás. Persze vannak olyan helyzetek, amikor kicsusszan egy-két rossz szó, annyit még szerintem mindenki elnéz, de ha már rendszeressé vált, az visszataszító...
2008. aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha időnként kicsúszik egy csúnya szó egy lány száján, az sztem még vicces. de ha vki úgy káromkodik, mint egy kocsis, az engem is taszit.
2008. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is lány vagyok, de engem pl. az is zavar, ha a fiú káromkodik egyfolytában, lányoknál meg abszolute visszataszító szerintem. Ha 1-2 káromkodás napvilágot lát, az még tényleg elnézhető, csak ne legyen rendszeres.
2008. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Zavarja!Én is lány vagyok és hát néha előfordul,mint mindenkinél hogy néha káromkodok,de még engem is zavar!!!:S
2008. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiú nem szokott káromkodni, akkor valószínűleg zavarja. Ha a fiú is szokott, akkor nem hiszem.
2008. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Különben nagyban köpni rá hogy a másikat zavarja vagy sem, beszél úgy ahogy akar, semmi nem tiltja!
2008. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
67%
Annál nincs visszataszítóbb ha egy lány káromkodik szerintem!!!
2008. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A káromkodás egy élg rossz szokás. Akinek van rá igénye, az leszokik róla, akinek nincs az nem. Attól még lehet a lány kedves, sőt, művelt, intelligens. De mindenképpen jó, ha az illető leszokik róla. De van, aki el tudja fogadni, hogy a másiknak vannak hibái.
2008. aug. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!