Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Annyira irritál ha egy lány...

Annyira irritál ha egy lány káromkodik, manapság egyre többször és többször hallom a b+ jelzőt a nőktől, van ezzel más is így?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 21:04
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
22%
Az utolsó generációk egyre jobban elkorcsosodnak, szóval nem lepődök meg semmin. (17/F)
2010. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%

Igénytelen.

Nézd meg mifajta kutya az aki ilyet elereszt nő létére, általában nem az atomfizikusok :)

2010. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem is irritál, bár sajna én is szoktam mondani. Igaz nem kötőszóként, csak akkor ha ideges vagyok. Viszont van olyan ismerősöm aki úgy mesél egy történetet, hogy kb minden mondatban vagy 5ször elhangzik a bmeg és gci. És mégis sok fiú odavan érte...Én meg kb szégyellem ha a buszon így mesél el egy történetet.
2010. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Engem is irritál, de ha ideges vagyok, nekem is kiszalad a számon egy-egy b.zdmeg...Sajnos. Pedig odafigyelek, hogy ne legyek alpári:)
2010. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
Én is lány vagyok, és sajnos én is egyre gyakrabban kiejtem a számon pl. ezt h b+ (főleg ha ideges vagyok) .. de utána annyira megbánom :S utálok csúnyán beszélni.. Sztem sem illik egy lányhoz. De néha mégis kimondom :S :S
2010. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
ráadásul a világ egyik legszebb dolgát így elkoptatni,elrondítani.....
2010. jún. 29. 21:12
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

én sokat káromkodok, de eddig senki sem mondta, hogy zavarná. amúgy sem tudok mit tenni igazán ellene, már hozzászoktam, hogy a társaságomban úgy beszélek, ahogy akarok, mindenki úgy beszél ahogy én. ja, és van párom, őt sem zavarja, ő is csúnyán beszél:D

mocsok disznók vagyunk! :D

15/L

2010. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
66%
Biztos valami 30 éves kocsmatöltelék a párod, Te kis 15 éves, kinek a nunija édes!!
2010. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
21:09-es... én is ismerek egy ilyen csajt. Minden 2. szava b*zdmeg... és mégis minden srác odavan érte...
2010. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
74%

"ráadásul a világ egyik legszebb dolgát így elkoptatni,elrondítani....." imádlak :) ezt a hozzászólást...

Bevallom én is szoktam csúnyán beszélni lány létemre, többek szerint elég gyakran. De a b.meget sosem használom.

Az én csúnya beszédem a stresszre és a múlbéli események könnyebb feldolgozására vezethető vissza. Én sokszor így vezetem le a feszültséget... Próbálok róla leszokni, de tény, hogy szabadszájú vagyok. Remélem ezt azért lehet tolerálni, mivel én nem bunkóságból teszem. És nem minden második szavam ilyen. Csak alkalomadtán kicsúszik. Meg mikor nagyon elszáll az agyam, és dühös vagyok. De akkor nagyon. Fiúk, ez is probléma?

2010. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!